Zabudnutá antikoncepcia

Príspevok v téme: Zabudnutá antikoncepcia
asdfghjkl

zdravim, v rychlosti moj problem:

beriem antikoncepciu, tu co sa berie neprerusovane(Qlaira). zabudla som si dat tretiu tabletku z blistra, uplna panika, ze vtedy najvacsia sanca ze som tahotna, gynekologicka ze si mam dat escapelle a pokracovat v uzivani ako predtym. takze si viete predstavit kolko hormonov som do seba napchala. nasledujuce dni to bol len samy stres, na nejaky 6ty den od uzitia escapelle sa dostavil hnedy vytok, teda priesvitno-hnedy, pomaly sa vmiesala krv az to bolo krvacanie silne s 38 stupnovymi horuckami. neustale mi bolo zle, vsetko ma strasne bolelo. povedala som si ze tu tabletku uz nikdy nechcem vidiet. hnedy vytok trval tak 10-11 dni, potom dva dni normal, potom som uzila cervenu tabletu z blistra a menstruacia(sice slaba) prisla v termine. bola som u gynekologicky, ta tiez ze vsetko v poriadku. zacala som brat dalsi blister, najprv vsetko ok, ale zase ma zacala strasne pichat v podbrusku a dnes mi opat dorazil hnedy vytok, zobrala som akurat 11tu tabletu z blistra.
neviem, som paranoidna? co ten vytok znamena vkuse a preoc mi neda pokoj? nemozem byt predsa tehotna ked doktorka potvrdi ze nie a tabletky som odvtedy brala svedomito a neprerusovane? asi som len hystericka..
dakujem