Nechce sa mi ist na neurologiu

Príspevok v téme: Nechce sa mi ist na neurologiu
p.d.

Moj doktor ma posiela na neurologiu, ale mne sa tam vobec nechce ist. Uz teraz beriem dost liekov a neviem si predstavit, ze by som musel brat dalsie.
Trapi ma skor to, ze neviem, co mi vlastne je.
Stava sa mi casto taka vec, ze ked si lahnem, tak dostanem napatie do tvare, najma do cela a potom sa to napatie tak zvysi, ze mi az trhne hlavou.
Moze to byt epilepsia?

Lulita

na neurologii sa zial caka dlho, ale tak, zavisi na tebe ako ta to obtazuje, ja mam zase krce v nohach od lytok dole a strasne bolestive, ale zacala som brat magnezium, ale tiez neviem, ci ma s tym niekam neposlu, pred rokmi mi zistili nedokrvenie vnutorneho ucha, som brala Betaserc, mala by som si to skontrolovat, zavraty este mavam

Maoam

ked beries VITAMINY, s mineralmi to vela spolocne nema....

ok, tak tam nechod, asi nemas az taky problem, ked sa ti nechce ist a nemas nic na praci :D

p.d.

No, zase ich az tolko neberiem, cize interakciu by som asi vylucil. Mineralov mam asi dost, lebo beriem pravidelne nejake vitaminy.
Mne sa tam fakt nechce ist.

Maoam

nemas vedlajsie ucinky z tych vsetkych liekov, ktore beries na psychicke ochorenia?

moznost druha, veci ako tetanicky syndrom a pod., nedostatok mineralov a dalsich latok

ako epileptik ti mozem povedat, ze tebou popisovane stavy nezodpovedaju epileptickym zachvatom, ale ked ta uz posielaju na neurogicku diagnstiku, tak chod urcite, urobia ti EEG, EMG a dalsie vysetrenia, radsej to preklepnut ako nechat tak a nech sa pozru aj na kombinacie tvojich liekov, ci nedochadza k vzajomnym interakciam