Rany osudu.. nechce sa mi zit

Príspevok v téme: Rany osudu.. nechce sa mi zit
minka :(

dobry den.

moj pribeh je trosku netypicky, problem velmi zlozity, ale pokusim sa v kratkosti popisat svoje trapenie..

zacalo sa to minuly rok, ked mi moj gynekolog oznamil, ze som v siestom mesiaci tehotenstva.. kedze som nemala ziadneho sexualneho partnera dlhsie ako pol roka, bolo pre mna zahadou ako je to mozne, no potom som si spomenula na incident, ktory sa odohral v case kedy pravdepodobne doslo k pocatiu. bola to oslava narodenin u mna doma, v pokrocilom nocnom case som sa rozhodla, ze si uz pojdem lahnut a o nieco neskor som sa zobudila na to, ze pri mne lezi nahy muz, ktory sa pokusa \\\"ho\\\" do mna zasunut. akonahle som sa prebudila muz vyskocil a utekal von z izby. nebola som tym nijako nadsena, ale ako otca som teda musela oznacit dotycneho, ktorym bol chlapec o 9 rokov mladsi a znamy tym, ze ked si vypije, sprava sa ako zviera..

na moje velke prekvapenie sa k danej veci postavil velmi zodpovedne a zvysok tehotenstva sme uz prezili ako partneri v spolocnej domacnosti.

jedneho pekneho rana som sa na zaciatku 9. mesiaca zobudila na ukrutne bolesti brucha. bola som sama doma, takze som sa len modlila, aby tieto bolesti prestali, avsak namiesto toho zacali prichadzat a odznievat v pravidelnych intervaloch.. boli to kontrakcie, zacinala som rodit.. a to takmer mesiac pred terminom. cely porod som nemyslela na nic ine, len na to, ze ja preboha este nemozem rodit, ze mi zle vypocitali termin porodu. a tak aj bolo. narodil sa mi zdravy, donoseny chlapcek, ktoreho som podla lekarky na sale dokonca prenasala.

od tohto momentu som vedela, ze mam zrejme velky problem. kedze partnerova rodina trvala na genetickych testoch, mala som sa coho obavat. termin porodu a termin pocatia som si prepocitavala stale dookola a mala som iskierku nadeje, ked som sa docitala, ze v istych pripadoch sa moze dieta narodit aj skor a je povazovane za donosene.

presli 4 mesiace od narodenia dietata, ked dorazili vysledky testu otcovstva. partnerovo otcovstvo bolo stopercentne vylucene. okamzite nas opustil, nechal ma samu s malym dietatom, zrutil sa mi svet. v hlave som nemala nic ine, len to, ze to nemoze byt pravda, ze tie testy museli byt zmanipulovane. skoncila som u psychiatra kvoli tzv. obsedantnym myslienkam, pretoze som nedokazala mysliet na nic ine, nejedla som, nespala.

partner medzitym dal navrh na zapretie otcovstva na sud, testy odmietal opakovat. kedze som mala pochybnost o hodnovernosti uz urobenych testov a znalecke testy z krvi by nariadil az sud, co mohlo trvat niekolko mesiacov a kedze som sa z toho isla zblaznit, rozhodla som na to ist vylucovacou metodou.. pre pokoj v dusi som dala urobit testy ako prvemu mojmu dlhorocnemu najlepsiemu kamaratovi, s ktorym som sice nic nemala, ale par krat u mna v noci prespal. samozrejme na gauci. islo o jednoduchy ster z ustnej sliznice, ktory sa postou zasle do labaku a do par dni su vysledky. po nom som planovala urobit ster aj dalsim chlapom vyskytujucim sa v mojom okoli.. trosku zufaly krok, ale na nic ine som sa vtedy nezmohla. no ako sa ukazalo, dalsie testy uz neboli potrebne - otcom dietata bol moj kamarat, s ktorym som nespala a aj on tvrdil, ze so mnou nic nemal. klamar. zistovala som vsade mozne, ci sa da otehotniet napr. vo vani, na zachodovej doske, alebo inym absurdnym sposobom a vysledok bol jednoznacny - neda. ten had ma musel nejako omamit, napriklad mi dat do drinku nejaky liek na spanie a potom ma zneuzit. o tom nemam pochybnosti. vynadala som mu do telefonu a viac ho uz nikdy nechcem vidiet. svet sa mi opat zrutil.

po dvoch mesiacoch, odkedy nas partner opustil, som sa zacala zmierovat s danou situaciou, aj bolest za nim sa pomaly zacala stracat, ked sa zrazu objavil s tym, ze on o vsetkom premyslal a chce sa vratit k nam.. ze sa stala asi chyba pri testoch, ktore ho vyylucili ako otca a on mi veri, ze dieta je jeho.. nemohla som mu povedat pravdu, stale som ho lubila a tym by som ho navzdy stratila. myslel by si, ze som ho cely cas klamala..

bola som mozno hlupa a naivna, ale predstava, ze sa opat vratime k rodinnemu zivotu bok po boku s mojim milovanym muzom ma dohnala k jasnemu ultimatu. stiahni navrh na zapretie otcovstva a mozme ist spolu opat zit..

presli tri mesiace, pocas ktorych som byvala u matky a pravidelne som sa s partnerom stretavala. laska u nas opat ozila a bola som stastna. len termin sudu sa blizil a ja som cakala co spravi. tyzden pred pojednavanim chcel navrh stiahnut, no ja som sa zlakla reakcie jeho rodiny (nemaju ma prilis v laske, aj ked ma vobec nepoznaju). bola som si ista, ze nam budu robit peklo zo zivota. tak som partnera poziadala, aby dal sud odrocit a najskor si to vybavil doma. pripominam, ze je odomna o 9 rokov mladsi, pod silnym vplyvom svojej rodiny.

preslo par tyzdnov a zacala som mat pocit, ze to nejako stagnuje.. asi mu vyhovovalo sa prist par krat do tyzdna pohrat s malym a potom sa vratit k svojmu zhyralemu sposobu zivota.. ked som mu to vytkla, tak mi povedal, ze on ten navrh nestiahne a ze bude najlepsie, ked sa na to vykasleme a skoncime to.. strasne mi ublizil, opat som zostala s dietatom sama, po vsetkych tych utrapach sa mi uz nechce ani zit.. myslim, ze som si nezasluzila, aby sa so mnou osud takto zahral, vzdy som bola verna, nikdy som nezazila sex na jednu noc, roky som uzivala antikoncepciu.. a predsa ma niekto, komu som verila zneuzil a \\\"nabuchal\\\". navyse ma opat opustil moj partner, ktory ma opat ignoruje a ja sa mu ako sliepka tlacim do pozornosti, placem ked sa neozve, neviem sa zmierit s tym, ze sa na nas vykaslal. som zufala, bezradna. nezvladam uz tie pocity uzkosti, mam chut sa zabit. prosim o radu. ako mam partnera ziskat spat? ma to vobec zmysel? ako sa s tym vysporiadat, citim sa strasne sama.. rady typu \\\"mas dieta, to je tvoj zmysel zivota\\\" mi nepomahaju. nepomahaju uz ani lieky od psychiatra, zacinam pit. stala sa zo mna troska a neviem ako sa z toho dostat.

Cindy35

zvlastne ze si tak dlho o tehotenstve nevedela?? kolko mas rokov?
15 asi nie, ked ten chlapec bol o 9 rokov mladsi, to by mal v inkriminovanu noc len 6 :-))))

kabel

este by ma zaujimalo, preco suhlasil s DNA testom ten kamarat, ktory ta udajne v bezvedomi zneuzil
a keby len spaval na gauci, tak ma ani nenapadne ho testovat

eri39

fúha,no ja som už v živote naozaj videla,počula,zažila všeličo,ale toto je sila..neber to tak že ťa nejak súdim to vôbec,ale čítala som si to už dva krát a nedáva mi to vôbec žiadnu logiku,meno syna si ani jediný raz nespomenula je vôbec nejaký?celé je to divné..prepáč..