Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
marlene

zdravim.po precitani tohto mojho prispevku si asi budete mysliet,ze mi preskocilo :),ale jednoducho ma zaujimaju rozne nazory,skusenosti,postrehy...ide o to,ze sa domnievam,ze som tehotna.mala som nechraneny styk s chalanom(s tym,ze sa vlastne podla vsetkeho ani nespravil),plodne dni som vtedy nemala a o tyzden na to som dostala menstruaciu(nemeskala,prebiehala ako vzdy).napriek tomu som stale stresovala,tak som si pre istotu spravila tehotensky test - vysledok negativny.to ma uz uplne ukludnilo a prestala som na to mysliet.o par dni vsak nastal problem,ktory stale trva...zacalo ma boliet v podbrusku a obcas aj vajecniky.bola som s tym u gynekologicky,no ta mi nic nezistila.myslim,ze som si to cele nejako vsugerovala,nedokazem na to prestat mysliet.dalsia menstrucia mi ma prist o tyzden,tak dufam,ze sa naozaj dostavi.kazdopadne mam strach,neviem,ci s tym tie bolesti mozu nejako suvisiet s tehotenstvom alebo ide o nieco ine...

marlene

NumLock ano,to,co som urobila,bola hlupost,bohuzial som si to uvedomila az potom,co sa to stalo... :(
cili@azet.sk mam 21

NumLock

Ak nemáte na ochranu, tak to nerobte. Na sex si naše rady nepotrebovala, tak si ich nepýtaj ani keď si to pokašlala.

Máš to vsugerované. Ak sa mýlim, priprav si mesačnú výplatu a svedomie.

cili@azet.sk

ahoj ak ti gynekologicka nic nezistila a ani test ti nevysiel pozitivne tak sa nemas absolutne coho bat a asi si si to naozaj vsugerovala skus nato prestat mysliet a mozno sa ti ulavi :-)