Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blbý pocit

Príspevok v téme: Blbý pocit
adibadi

Mám 14 rokov a od chvíle ako som dostal novy bicykel tak som sa isiel previest a ked som dosiel bol som dost unaveny, a mal som akoby mensie zavraty.Od toho dna mam uz asi mesiac take blbe pocity, najprv som mal akoeby zaludocnu nervozitu potom presla nakoniec sa mi asi po tyzdni tak troch tazko dychalo potom to preslo, a teraz mam stale neprirodzeny pocit, rano som unaveny...

Neviete co to moze byt?

michael

Možno sú to len nervy a treba ti doplmiť rozmanitú stravu teda ako pred do mnou spomína vitamíny ale môže to byť aj skrytá choroba srdca. Tak že ti odporučam navštíviť internistu, ktorý ti urobí komlexne vyšetrenie srdca, ( ultrazvuk)zoberie krv a pod. ked sa nepotíš nadmerne, ani ti nemodreju usta, tak to srdca asi nebude ale na vyšetrenie chod.

Lulita

chod na kardiologiu, ak tam budes ok, mozno ti len chybaju vitaminy, v 16tich sa mis talo cosi podobne, bola som aj u psychologa, nakoniec som zistila, ze mi chybali vitaminy zrejme, kupila som si od A po Z a tie stavy ma presli

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.