Mám 13 rokov a nemám prsia..

Príspevok v téme: Mám 13 rokov a nemám prsia..
Lenka371

Ahoj!Mám taký jeden \"malý\" problém.Ide o to,že mám 13 rokov a ešte nemám vôbec žiadne prsia! Presne tak,dobre čítate..Prsia mám také veľké,ako lentilky ! A od narodenia sa ani o trochu nezväčšili.Som zúfalá!Inak moja mama má strašne malé prsia a tiež boh vie,kedy jej začali rásť..Hanbím sa o niečom takom to s mamou rozprávať,i ked sú to také \"babské veci\".Som aj chudá,mám 42kg a (neviem či to pomôže) ked som sa narodila, mala som \"iba\" 1kg 70 .Ani v rukách nemám žiadne svaly..iba kosti a trošku mäsa.Strašne moc sa hanbím chodiť do školy,pretože úplne všetky baby v mojej triede už majú velké prsia a ja nemám žiadne.Nosím preto aj často mikiny aby sa im to také nezdalo..Ale čo teraz v lete?Budem nosiť tielka a ešte sa mi vysmejú! :/ A čo som čítala na nete,bolo natri si ich cibulou,vymasíruj si ich..keby sa dalo aj niečo u mna masírovať :D :/ Problém je asi aj ten,že nie som taká vyspelá,ked som mala napr. ked som sa narodila málo kg ked normalne je to 3 či 4 :/.Chcela by som aj nejaký zoznam potravín ktoré mám jesť..a tak..čo sa týka mensštruácie ,zatial nič a ochlpatenie už mám..Pred tým ako začnú rásť prsia musí byť v nich dostatok tuku,nie? Tak odkial ho mám zohnať?Prosím,velmi sa hanbím ísť do školy takto..Je strašné,ked vidím nejakú 5-tačku alebo aj 4-tačku! ked majú prsia jak neviem čo a ja?..Prosím pomôžte som zúfalá...Vopred dakujem :).

Monuch

Ahojte,ja mám podobný problém.Minule sme boli nakupovať s mojou BFF a ja som zbadala krásne plavky ale moja BFF ukázala na horný diel plaviek a povedala "Ale tam treba niečo dať",Myslí si,že ona ich má najväčšie je mi to nepríjemné už som jej to povedala ale ona sa len zasmiala.A je tu ešte jedna vec,ja nemám velké ale keď si oblečiem tričko tak mi je dosť vidno bradavky (hlavne na bielých tričkách)preto sa hambým nosiť tričká hlavne na ramienka a preto mám vždy na sebe mikinu.Vopred Ďakujem :) (mám 13)

panika

Lenka, si priis mlada a prilis chuda..vsetko to este len pride
PS : prsia Ta trapia kvoli sebe ci koli niekomu? Ak kvoli niekomu, tak Ti za to nestoji a nie kazdemu muzovi sa pacia zeny s velkym poprsim..ak sa trapis sama kvoli sebe, tak treba byt len trpezliva

odpovedam

Pravdepodobne sa s tebou bude niest cely zivot tvoja nizka porodna vaha. Na pribratie je najlepsie konzumovat vela proteinov, bielkovin. To znamena vela masa, aspon dve porcie denne, vela tvarohu, mlieka, cottage cheesu, atd. Je to narocnejsie na financie, ale da sa to, ak si napr. namiesto sladkosti das tvaroh s medom ;-). U teba je aj vhodne cvicit s vlastnou vahou, aby sa ti vytvorila svalova hmota, ked budes starsia (cca 15-16 rokov), zacni posilovat. Ak vsak cvicis, musis prijimat este o to viac proteinov. Ale ide to... ;-)

GoFruit

Ale myslis ze spoluziacky maju tie prsia svoje? Stavim sa ze vacsina ma push upky naplnene ponozkami.
Teda ja som v 13 ine veci riesila. Ale toto robi tak sprosta doba.

Lulita

kup si podprsenku double push up, rast prs nijak neovplyvnis, ak chces pribrat, jedz vitaminy skupiny B najma B 12, alebo kvasnice z lekarne, z toho budes mat aj peknu plet a vlasy