Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

zienkadomaca

37 rokov
164 cm
58 kg
chcela by som zhodiť aspoň 5 kg, ale nie je to pre mna priorita, no citila by som sa lepsie

Sesinka

Karolinka..no ja tu dietku drzim dnes uz 4den a mam o 2 kila menej..takze vazim 70kg a meriam 173cm..myslis ze by som uz mala vynechat niektore jedla ?

ivankia

Ahojte! Tu Ivana
Vek:17rokov
výška:cca175cm
váha: 75kg
miery:neznáme,,
chcela by som este dosiahnut aspon takych 70(mozno 65, ale to potom podla toho ako sa budem citit), za ako dlho, to vobec neviem... proste sa budem snazit ako doteraz... napisem na konci prazdniny, ci sa podarilo este nieco,, teraz totiz uz asi3-4 tyzdne stagnujem na tychto 75 kg... ale ja sa do toho zasa dostanem... :)) snad :))

Karoline25

Sesinka
Ano ta dieta je super, jedina pri ktorej som schudla. Ja som presla hned na obed, vynechalo som vsetko, prvy tyzden som bola hladna, ale potom sa mi zaludok stiahol a uplne mi stacila polovica obeda.A ak prisiel na mna hlad tak som tiez pila, denne som vypila 3-4 litre vody. Drzala som ju presne pred rokom, moja vaha bola 90kg, výška 163cm a mam 23 rokov, najviac som pribrala pocas tehotenstva. Prvé dva tyzdne som mala o 5kg menej, po mesiaci to bolo o 10kg menej a po dvoch mesiacoch som uz bola zmenena a lahsia o 17kg.Ziaden jojo efekt, len sa treba trosku ovladat v papani a hlavne vecer sa neprejedat, teraz jem normalne a nepriberam, teraz ju idem drzat znova chcela by som este schudnut zo 73kg aspon na 60kg

simonka.sad

Takže ja:

Mám 15r.

Výška : 169 cm

Váha : 47-48kg (48kg-51kg je len cez sobotu -nedeľu).

Normálne (skoro vždy) mám 47kg-ráno k večeru aj 48kg ale aj spomínaných až 51kg čo ma veľmi štve,zo všetkého hneď priberiem,keby som nedávala pozor moja váha by bola aj za týždeň že aj 55kg aj viac...Je to takže,neviem čo je to sa normálne najesť..a bez toho aby to zo mňa išlo furd preč,pomocou FENOLXU...nemám silu..čo mám robiť aby moja váha bola 50-51kg a mohla zdravo jesť bez FENOLAXU????

Prosím pomoc...

moje miery :

Prsia: 80 cm

pás : 58 cm

Boky to ako zadok : 82cm