Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

HLAVNE ZIME

hmmm...ja mam 165 cm a 62 kil...u sportovcov plati rovnica spravnej vahy: vyska - 110...chcela by som sa k tomu priblizit, hlavne stehna a zadok ma stvu... brucho nemam, ale nohavice musim menit kazdy polrok, lebo sa mi na vnutornych stehnach stale presuchaju...:(

stana-stanka

ano dievcata je pekne,ze chcete schudnut, aby ste sa citili dobre,ale myslite pri tom aj na svoje zdravie... Myslite si ze ked nebudete jest schudnete? ano mate pravdu, ale ked zacnete obmedzovat hovadzinu,bravcovinu a newem co vsetko. pridete o esencialne bielkoviny ktore sa v rastlinnych potravinach nenachadzajuu,takze sa vam to o par rokov ked budete mat 30 prejavi na roznych bolestiach napr. kolena.. Dalej kazda potravina ma svoj vyznam,ktora je potrebna pre nase telo a jeho zdravy chod! Aj ten tuk,ktorý je potrebny pre rozpustanie napr vitaminu D- vitamin D je potrebny pre ukladanie vapnika tympadom predchadzate osteoporoze!!! Takze pointa co som chcela powedat jedzte vsetko ale v normalnom mnozstve aa v urcitom case. napriklad rano a na obed zahrniem aj tuky a vecer ich obmedzim... Ste buduce mamicky tak saa o seba starajte ak sa mate radi :) a pravdaze ak mate byt kvoli diete nervozne tak sa radsej na to vykaslite, lebo si pokazite vztahy navôkol :)

kdivoka

ahoj a kto vie pomôcť mne. mám 30 rokov, meriam 165, vážim 73, obvod zadku 108, stehna 68.... robím čo sa dá, nejem a predsa priberám.... čo robiť?????

akopako

jednoduchy a pomerne "lacny " recept na chudnutie - zadovzte si zaludocne vredy(ZV) - pomozu va schudnut. vynechala som vdaka ZV sladkosti, alkohol, kavu, koreniny - dodala viac zeleniny, ryzove pufovane chlebiky, na minimum obmedzila maso - ziadne smazene, prazene - len na vode a biele...a zazrak je tu. za mesiac povinnej diety - med musis kvoli zdraviu, nejes ani 1/3 z toho co normalne, mam kilecka dole.

dajte si zo mna priklad a do schudnutia kamosky...

AniSsa

katkaag : tak urcite upravou stravy a len trosku pohybu som ku tomu dala... jem len jogurty,mliecne vyrobky, maso kuracie, polievky,zeleninu,ovocie... a proste zdrave jedlo:) a ide to este stale dolu.. dakujem bohu:).. proste plnim si svoj sen... :).. staci len chciet a mat pevnu volu ...

katkaag

AniSsa...ahoj, tak to sa ti super podarilo schudnut, ja som takto pred rokom važila presne ako ty 170/86 a teraz sa to zastavilo na 64 a neviem ako s tým pohnuť...ako si to ty dokázala?

AniSsa

Ahojte tak ja momentalne vazim okolo tych 58 kg a meriam priblizne 170 cm... este pred polrokom som mala 86 kg... chcela by som este schudnut na takych 55 kg... lebo mam este dost ovisnute brucho... dufam ze sa mi to do noveho roku podari..:).. a drzim palce vsetkym chudnucim... urcite sa vam to podari len treba chciet ...

Lea 02

zuztuletta nepotrebuješ chudnúť, myslím že máš dobrú postavu, ajmám rovnakú výšku aj váhu a mám 93-70-98 ako je to možn? asi mám širšie kosti

Lea 02

zuztuletta nepotrebuješ chudnúť, myslím že máš dobrú postavu, ajmám rovnakú výšku aj váhu a mám 93-70-98 ako je to možn? asi mám širšie kosti