Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

purblanka

Ja vám poviem tu diétu-málo jest viacx denne,a vypi vela vody a čaju bez cukru.ja som takto schudla 7 kíl asi za mesiac a pol.Pila som matový čaj,na litre,plus voda s citrónom

borák

K téme chudnutia pomocou hypnózy ale aj o chudnutí v spánku sa píše na Novej línii -odkaz odstránený- dajú sa posúdiť obe metódy.Ale sú asi podobné.

Zuzuletta

Ahojte, ja som so svojou postavou ako takou v ramci moznosti spokojna, isteze by to mohlo byt aj lepsie, ale dost ma desi pohlad na vahu - mam 169 cm a vazim 63 kg - este rok dozadu som mala okolo 55 kg a chcela by som svoju vahu spat. Zacala som dost cvicit, centimetre ubudaju, no kila vobec - viem, ze sa menia na svaly, ale aj tak by som chcela byt o cosi ´lahsia´ :) Miery mam 93-66-94, myslite, ze schudnut potrebujem ?

makaronka348

sesinka

Ďakujem za zaslanie diéty. Zdá sa mi však drastická, resp. nerozumná, pretože takýmto spôsobom znižoovania váhy človek nedostáva do tela dostatok potrebných živín. Je síce fajn, že sa v nej uvádza, naahrádzať nejaké déčko a pod. kvôli kostiam, ale to nie je postačujúce.
Nič v zlom, ale čakala som väčší prevrat. Myslím, že každý vie, že keď za celý deň zje len polovičnú porciu obeda, že nepriberie. Jasné, je to priama úmera. Neješ, tak nepriberieš. No zdravé to určite nie je...
Prepáč, ale to je môj názor.

A ešte niečo, viem, že ty 3 eurá za to neberieš a dočítala som sa o babe, čo dietu predáva za 3 eurá. zdá sa mi nechutné brať za takéto rady peniaze.

Verím, že baby schudnú, je to logické. ale chcela by som po cca 4 mesiacoch vidieť ich krvné testy...

Helus

ahojte,aj ja by som poprosila o zaslanie dietky.mam 73 kg a chcela by som zhodit na 60 moja adresa je popoluska340@azet.sk vopred dakujem.

Lea 02

chcela by som dať dole tak 4 kg, 168/63 , držala so m 90 dňovku no neschudla som, neporušial so m, s malými prehreškami, že som si dala jablko večer a tak...
mohla by si aj mne poslať tú diétu ? ďakujem ...
terezia6@azet.sk