Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

evitka

beatrice22, verim ze je to tazke, ale aspon si dokazala zacat a uz si nieco dokazala..velmi ti drzim palce aby si sa dostala do svojho ciela!!!

evitka

cvicim a asi tak 6dni v tyzdni pol hod denne...fakt sa necitim dobre a mam vsetky vysetrenia v poriadku a iba jem aj teraz 1 kg coko a kg zmrzliny predtym a neviem sa ovladnut

beatrice22

máte problém s 5kg? a čo poviete na to, že mám výšku 165cm a váhu 91kg? ako sa zbaviť neželaných kíl? pred dvoma týždňami som začala obmedzením jedla, schudla som 5kg, ale teraz bol dlhý víkend, trošku som povolila a 2kg mám späť. som z toho na horor...

evitka

ethel si mila ze sa snazis ma povzbudit ale citim sa velmi zle...hambim sa obliect plavky..ani na dovolenku nejdem kvoli tomu,viem ze su vaznejsie problemy ale myslim iba na jedlo a to je fakt hrozne