Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

Karoline25

Sesinka
No tak to robis velku chybu, minule nanuk teraz palacinky, no neviem neviem ale musis si povedat nie, a nevaz sa kazdy den, to nieje dobre, vazit by si sa mala len raz do tyzdna

Sesinka

Vcera mi na veceru urobila moja zlatucka testina palacinky z cokoladou,uplne zabudla ze drzim dietku,tak som ich zjedla aby sa neurazila..ked som prisla mala som o kilo a pol viac..bodee skoro som zomrela

lizanka

a este pozor na fruktozove obilne sirupy pri tych cerealiach, vraj su horsie nez bezny cukor a zvysuju ukladanie tukov

lizanka

monica gazpio: zlate pravidlo cvicencov-pribrat sa da zo vsetkeho,zavisi od mnozstva, pokial nie su prisladzovane a das si na ranajky tak 50-60g, tak mozu byt o.k.; ja "zijem" na obycajnych ovsenych vlockach, dokazem ich chrumat aj suche, su hrozne dobre

co sa tyka chleba, este som sa nestretla s ozajstnym celozrnym v nasich obchodoch, vsetky su bud prehnane tmave(zafarbene karamelom al. sladom) alebo trocha prifarbene a dodekorovane semienkami a vlockami. preto si peciem vlastny. ozajstny celozrny chlieb spoznas tak, ze je OVELA tazsi nez taky podfukovy ked si porovnas rovnako velke krajce, a je drobivy a svetlobezovej farby, nie farby kavy(ziadna celozrna muka nie je taka tmava). ja ked si upeciem chlieb, nakrajam ho a vopcham do mraznicky odkial vyberam po kuskoch, a dlho vydrzi, lebo ho nejem kazdy den(na ranajky mam vzdy nevarenu kasu z vlociek, bananu, sekanych mandli a domaceho jogurtu, na obed napr. zemiaky/ryzu/kukuricu a pod. a na veceru bielkoviny, cize chlieb len zriedka miesto obeda)

monica gazpio

Ahoj lizanka, áno cvičím. Chodím do centra voľného času cvičiť aerobik, a prednedávnom som si kúpila aj DVD od Olgy Šípkovej. Aj podľa DVD cvičím. Potom ešte behám a snažím sa čo najviac chodiť pešo. A ešte jedna veľmi dôležitá vec: Nekupujem sladkosti, lebo ak ich nemám na očiach, tak ma nepokúšajú. Začala som kupovať celozrnný chlieb. Je aj chutný. Začala som jesť Fitness cereálie. Myslíš, že sú dobré na to, aby som nepribrala ? Za odpoveď Ti ďakujem.

luciola

Sesinka, baby, prosim poslite niekto aj mne tu dietku. Budem velmi vdacna:) Fakt mi treba schudnut, vela:( dik.
aston147@gmail.com

lizanka

monica gazpio: schudla si tuk(vidno na mierach) a pribrala svaly(vidno na vahe), pravdepodobne aj cvicis :) ja som to mala takisto

neukamenujte ma, ale meriam 159cm a vazim 50 kg(cvicim a chodim do posilky+sport)a chcem schudnut na 48kg (predtym moja bezna vaha 47kg)aby som zbavila poslednej faldy v dolnej polovici brucha, horna polovica je plocha, len ta blba falda sa drzi ako kliest :/ som zavisla od ovocia, vsade naokolo nam rastu ovocne stromy a teraz to vsetko dozrieva, som schopna za den zjest 2 kg marhul(raz som to zratala)k tomu nejaky ten banan, 1,5kg cerveneho melona...doslova fruktoholik, preto sa mi to asi nepodari :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.