Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

monica gazpio

Ahojte kočky, tak ja meriam 173 cm a vážim 61 kg. Miery: pás 67, boky 98, hrudník, neviem. Nechápem, váha ukazuje viac, a podľa mier som schudla. Čím to asi je ? A chcela by som schudnúť tak aspoň na 55 kg.

monica gazpio

Ahojte kočky, tak ja meriam 173 cm a vážim 61 kg. Miery: pás 67, boky 98, hrudník, neviem. Nechápem, váha ukazuje viac, a podľa mier som schudla. Čím to asi je ? A chcela by som schudnúť tak aspoň na 55 kg.

Karoline25

Sesinka
No je to len na tebe, ci to zvladnes a nebudes hladna, a ak tak skus vynechat nejake to ovocie, tazko mi je povedat, ja som hned len obedy jedla no ide ti to pekne, len pokracuj, a drzim ti palce

Sesinka

Kajina2 dakujemm za pochvalu =D si mila..no stou dietou mas pravdu,ale ked ma niekto pekne poprosi tak poslem,u mna to neni problem,kaslat na 3 eura,hlavne ze mam dobry pocit ze som niekomu pomohla..