Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

Mishella

awoj Sesinka ja sa uz snazim schudnut viac nez pol roka a vobec s ami nedari:(mohla by si poslat tu dietu aj mne mishel1706@azet.sk velmi pekne dakujem

blaznivezeny

dietamio akurat dodrbete zdravie a nic viac...o par tyzdnov mesiacov mate ryxchlo stratene kilecka naspet a trojnasobne:D

Kajina2

ozaj v niektorych prispevkoch si mala aj e-mail a pozrela som si tvoju fotku na azetku,mas nadhernu tvar,a ked este das dotoho peknu postavu tak bude steba riadna kraska,a potom sa moze eva cifrova ktoru mas na pozadi schovat .papa xixi

Kajina2

Sesinka si zlatucka baba ze kazdemu posielas tu dietu,musis mat riadne dobre srdiecko,ale zober si to aj stoho hladiska ze ty si za tu dietu zaplatila,a teraz ju dalsim babam posielas len tak pre dobry pocit ze si niekomu pomohla,myslis si ze keby si ti nieco potrebovala tak one by ti pomohli?pochybujem,ja som tiez nato doplatila,byt tebou tak sa na ne vykaslem,nech si za nu zaplatia aj ony.moj nazor

Sesinka

Tak dnes je uz 5.den co drzim tu dietku.Ked som sa dnes postavila na vahu tak sa my vycaril neskutocny usmev na tvary..bolo tam 69Kg zo 72,,toto cislo som nevidela uz dobre 2roky..Za tie 4dni som sa naucila ovladat sa,predtym som vzdy podlahla cokolade,a sladkostiam..No ale pre vecsi ciel ako inspiraciu som si dala na pozadie postavu Evi cifrovej =D heh..a uz som si kupila aj saty a povedala som si ze "tieto si obleciem po skonceni dieti,ako odmenu"..su nadherne ..najdete ich na -odkaz odstránený- ..Bambulky ak zacinate z tou dietkou dajte si aj vy neaky ciel..dost to pomaha..drzim palce