Chcem vediet ci ma ma rad?

Príspevok v téme: Chcem vediet ci ma ma rad?
koki 4

chcela by som vediet ze ci ma ma rad...pretoze ja ho lubim ... Vzdy ked som niekde s kamosmi a je tam aj on tak neviem co robit... No on mi ublizil pred par mesiacmi sa medzi nami nieco stalo ..ale o par dni mi povedal ze bol opity a nech mu to prepacim.... No po par dnoch sme sa udobrili.. Ale on chodi s mojou kamoskou .... No popri tom mi stale pise na fb ... Veci ktore by nemal...a ked som tento vykend bola stanovat s kamosmi.. Bol tam aj s jeho frajerkou... A ja som tam bola s inym ..no ked sa ma ten chalan chytil...tak on naho vyletel ze nech sa ma nedotyka ze nech ma necha na pokoji... A chcel az mu dam pusu aj ked tam bola jeho frajerka ... Ja ho nechapem .... Prosim poradte mi :OO

koki4

nie nevedela otom ... Ved on je proste uzasny .. Dokonaly ..len skoda ze je ku**vnik ... Ale vzdy aj ked je s jeho frajerkou .. Pozera sa namna s tymi je krasnymi ocami :O a vzdy sa ma nejak snazi dotknut

lilyiankaa

predpokladam, že tá jeho frajerka asi nevedela o tom, že on chce od teba pusu, že? lebo keby áno, asi by si tam s ním veľmi rýchlo spravila poriadky .. no či ťa ľúbi či nie ... on nevie čo chce, nerozmýšľa nad láskou, ale vedie ho jeho pud ..takže láska nie .... nájdi si niekoho iného, normálneho, len tohto nechci

koki4

ja sa nevyhybam tej otazke...pretoze ja ho nebalim..sice mam ho rada.. Ale snazim sa mu vyhybat kedze chodi s kamoskou..... Ale to on vzdy pride vsade kde som ja :/

TinaM

Ale stale sa vyhybas otazke: Tebe nevadi, ze balis kamoskinho priatela? (ano, ohradis sa, ze to on za tebou dolieza, ale ved ty sa tomu nebranis.)

NumLock

Lebo genetika a hormóny sa zhodli na tom, že chce mať sex s tebou. S tým nič nenarobíš, s tým sa rodíš.