Permanentný make up - obočie

Príspevok v téme: Permanentný make up - obočie
Milica_PM

Ahojte baby, chcem sa spýtať akú máte skúsenosť s permanentným make upom obočia. Dala som si štvrtok spraviť čiarkovanou metódou, tvar je krásny, vypadá to ako prirodzené chĺpky, jediný problém je, že je to zatiaľ šialene tmavé, kozmetička ma na to upozorňovala, že to výrazne vybledne až po pár dňoch keď opadajú chrastičky. Chcem sa preto spýtať, akú máte skúsenosť? Kedy Vám začalo blednúť? Po koľkých dňoch od aplikácii?

Sonjaa

Vieš, to už sú 3 roky, veru si to presne nepamätám ako dlho to zblednutie trvalo.... Ale zdá sa mi, že to bolo aj za 3-4 týždne (bez záruky). Teba sa chcem spýtať, či si si dala tie čiaročky iba cez vlastné obočie tetovať, či si aj menila tvar obočia, či si si ich dala urobiť aj mimo vlastného - napríklad trošku rozšíriť na začiatku, alebo inde...

Milica_PM

Ahoj Sonjaa, ďakujem za odpoveď. Nepamätáš si náhodou koľko dní trvalo kým ti to zbledlo? Ja to mám už 4.deň a zatial ani náznak...potrebovala by som už v stredu normálne fungovať, teraz som chvalabohu stále doma, lebo sa učím na skúšky...A ako ti prebiehalo to blednutie? Naraz alebo po častiach? Neviem si to momentálne predstaviť, lebo ja tam tie chrastičky ani moc nevidím, len keď si obočko natieram kalciovou masťou tak to nahmatávam, že je to také vypluklejšie...ale lúpať sa mi nič zatial nechystá...:( V stredu to bude 6.deň po zákroku, myslíš, že už to bude lepšie?

Sonjaa

Ahoj Milica, ja som si dala obočie tetovať ako permenentný make-up pred 3 rokmi - ešte klasickým spôsobom. Tetovala mi to cez moje vlastné obočie, ktoré je svetlohnedé...Bola som asi 2x na oprave (v cene), lebo s chrastičkami mi niekde odpadla aj farba. Na to si daj pozor. Tiež som ho mala najskôr veľmi tmavé, neskôr to tak zbledlo, že som ľutovala, že som nechcela ešte o tón tmavšie. Ale bála som sa, že to bude príliš. Teraz - po 3 rokoch už nemám nič a plánujem znovu tetovanie, ale neviem sa rozhodnúť, či klasika, či čiarkované ......