Rodičia ma nenávidia

Príspevok v téme: Rodičia ma nenávidia
biela mačka3

keďže nemám peniaze ani na garsónku, stále bývam s rodičmi a už mám toho dosť. Otec mi vyčíta, že som nervák a že prečo si nedám predpísať tabletky. Pravdu má, kľuďas nie som. Ale on sám je cholerik, nahlas rozpráva - a mne to vyčíta - chce mať všetko hneď - aj túto vlastnosť mi vyčíta. Moju nervozitu nech kritizuje ten, kto sám nie je cholerik. Vraj aj v mladosti bol taký. Mama zase keď som sa v detstve sťažovala na šikanu, tak vravela, že to nič nie je. K mobbingu v bývalej robote povedala, že kvôli tomu sa z práce neodchádza, lebo všade je mobbing. Tá je síce kľudná, ale viackrát denne si ide zapáliť na balkón.

123$

Sisi musím oponovať čo sa tyka bývania srodičmi. Dnes mnohí nemajú šancu inak ako tak žiť. Aj ja byvam tak a mám po 30. Doba je ťažká málo roboty, byty drahé . Ak človek nechce brať pôžičky a hypotéky nič iné nezostáva. Nie ako tie zazobane decká čo dostanú byt od rodičov. Mnohí aj po svadbe ziju s rodičmi.

biela mačka3

veď sa snažím, moje cety do Rakúska za prácou a kopírovanie CV ma vyšli na vyše 80 euro, mám prácu za 1,60 eura netto na hodinu - on má plat na hodinu tých osem, osobne ani sa mu nedivím, že ma nevolá k sebe, keďže som chudobná...by musel doplácať, alebo ja by som mala platiť nájomné - a býva s mamou - síce sú to dva byty spojené, je medzi nimi stena prebúraná, takže vznikol jeden byt a mam chodieva domv na dva dni v týždni, ale aj tak by som sa tam cítila ako parazit....

biela mačka3

Katka, lebo sa bojím, že priateľa vystraším, keď mu ja navrhnem spoločné bývanie a žena NESMIE navrhnúť spoločné bývanie predsa...a okrem toho sa hanbím, že málo zarábam...alebo mu mám ponúknuť, že mu budem platiť napríklad 200 euro mesačne za nájomné?

Iba Katka

Mala som kolegyňu v tvojom veku, tiež bývala s otcom, ale aspoň mala toľko súdnosti, že kedže žili na dedine, tak šla robiť do mesta a šla bývať na privát.

Ale ako ťa poznáme, napíšeš, že na privát nie, lebo s cudzími a potom založíš tému, ako si sa nepohodla so spolubývajúcimi.

A inak vy sa s partnerom nerozprávate čo a ako? Že kam smeruje tento vzťah a či s tebou nechce žiť? Ty radšej o tom prídeš rozprávať/písať cudzím ľuďom miesto toho, aby si sa porozprávala s ľuďmi tebe najbližšími?

ambrozia

biela mačka, ty sa choď liečiť, ty si psychicky chorý človek. Opakuješ sa stále ako verklík, len ako si bola šikanovaná a fibróm že máš. No chudák tvoj priateľ.

kabel

jaj, tak ocikala, vsak to je jedno :-D
no ale uz splnila jej tema ucel, uz jej tu akoze odpovedame a len a len o to jej ide, lebo je divne, ze nie je s priatelom v nedelu vecer.