Čo si o tom myslite?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslite?
ibed

Dobrý, chcela by som poznať vaše nazory na 90 dnovu dietu pretože hodlám ju držať . Na nete som si našla aj jedalniček, mýslite, že je spravný? A čo jete vy ked držite 90 dnovu dietu? Pripadne hodte tu link podľa ktorej by sme sa mohli riadiť. Viem v čom spočíva 90-dnovkaale neviem čo presne jesť. dakujem za informacie a vaše rady.

ibed

Tu je ten jedalniček:

1.DEN bielkovinovy
ranajky : 2 kusy ovocia
obed : varene alebo pecene maso /3 kusy/ , 1 krajec chcleba, salat v akomkolvek mnozstve. Po obede sa musi vypit 2 dc vyvaru bez cestovin.
Namiesto masa sa moze pouzit vajce : 3 kusy bud uvarene alebo upecene.
Mlieko a syr sa moze papat len v tento den.
Vecera : to iste ako obed iba okrem polievky
ak na obed papate maso ,tak aj vecera nech je maso ,ak vajce tak nech je vajce. Ja som jedla v tento den bielkoviny vsetky, to znamena, ze ak som mala na obed maso a na veceru som mala chut na syr, tak som si dala syr.

2.Den zeleninovy-strukovinovy
ranajky :2 kusy ovocia
obed : hociaka zelenina-strukovina /fazula,sosovica,zemiaky,hrasok atzd../ uvarit ,moze sa pridat ,sol, vegeta, korenie,kecup,paradajok atd.../ 1 krajec chleba a salat v akomkolvek mnozstve.
Vecera . to iste ako obed iba 1/2 mnozstva

3.Den sacharidovy
ranajky . 2 kusy ovocia
obed: varene cestoviny, pizza iba s kecupom alebo zeleninova, spagety so spagetovou omackou alebo hocijakou zeleninovou omackou, alebo akekolvek slane pecivo,co mnozstvom zodpoveda jednej pizzi.
Vecera: 2 mensie kusy torty ,alebo 2-3 kusy zakusku ,alebo 3 kopceky zmrzliny a povinne
1 obdlznik varnej cokolady

4 DEN: ovocny
ranajky . 2 kusy ovocia
desiata: ovocie
obed : ovocie hociake ,v hociakom mnozstve
olovrant: ovocie
vecera: to iste ako obed
povolene v tento den je aj susene ovocie a oriesky

a potom zasa zaciname 1. dnom a takto po 90 dni. NEZABUDNUT: kazdy 29. den je iba VODA.