Nevera - odpustenie - ako na to prestať myslieť

Príspevok v téme: Nevera - odpustenie - ako na to prestať myslieť
??!!??

tak asi tak: manžel si našial milenku. o 15 rokov mladšiu. ako sa to prevalilo - ukončil to s ňou. myslím že to nebolo pre mňa ale kôli jeho existenčným problémom. musel byť začať od znova skratka.ale telef. kontakt s nou udržiaval ešte ďalšie 2-3 mesiace kým som na to nedošla a nedala mu ultimátum a to boli telefonáty 5-6 x denne. tvrdil že spolu boli len mesiac ale dnes viem že o bolo vyše 1/2 roka. ale toto je jedno. ja som si ho chcela udržať a to sa snáď podarilo. omáčka okolo nie je podstatná....naše manželstvo je taraz nádherné. nikdy sme nemali taký vzťah ako teraz asi dobiehame všetky tie roky (15). je pozorný milí proste taký ako som vždy chela aby bol. hoci som bola spokojna aj s tým aky bol doteraz. ale môj problém je že neustále myslím na to ako to snou robil, kde , predstavujem si ako ju robil, ako jej hovoril že ju miluje (ak jej to povedal), ako sa jej dotýkal a že sa jej vôbec dotýkal, ako s ňou vedel v práci stráviť celé hodiny a mna stále vyhadzoval preč že je to jeho robota. že mi nevedel zavolať snáď raz za deň......chcem sa zbaviť tých myšlienok no nejde mi to. a navyše tak fla.dra býva hneď vedľa takže každý deň ju vídam a samozrejme aj on. je mi z nej na grcanie hneď mam náladu v prdeli....no šak a že kamarátka (šak kamarát taky rád). dik za rady

TinaM

ale ona sa nepyta na to, ci jej muz bude verny, alebo ci s nim ma zostat. Pyta sa na to, ako zabudnut, ako an to nemysliet, lebo ona sa uz rozhodla odpustit mu.
S poradnou mozno suhlasim, bud partnerskou alebo aj individualne. Aj si sa uz rozhodla mu odpustit a veris mu, musis to hodit za hlavu a zacat "od znova". Zabudnut sa podla mna neda, mozes len odpustit.

manor

1. chodte do poradne, lebo to evidentne nezvladas
2. nenazyval by som ju flandrou, lebo na neveru musia byt dvaja a keby nebol ten tvoj flandros, tak by k nicomu nedoslo
Mne sa na sluzobke ponukla naozaj krasna kolegyna a mna pri mojej moralke to tak vytocilo, ze som zacal pred vsetkymi kricat a surovo som ju poslal jemne povedane do prdele. Ten tvoj podla mna dlho sekat dobrotu nebude, ked ma taketo sklony. Chlap, ktory naozaj miluje a teda vie, ake maju zeny city by jej v zivote takto neublizil!!!