Čo ak som tehotná? a nemám ani 15!

Príspevok v téme: Čo ak som tehotná? a nemám ani 15!
lucia.m

Myslíte ,že sa "som v tom"? Mala som pohlavný styk s chlapcom ktorého milujem urobila som to preňho...(mám ho natoľko rada ,že mám klapky na očiach) nemám pravidelný ciklus (a niekedy mi vynechával) ale po našom styku som nedostala menštruláciu , kondóm bol a nebol prasknutý ani nič no už pomaly 2 mesiace mi stále neprišla..nemám žiadne príznaky ani nevoľnosť skrátka nič.. len sa bojím keďže menštrulácia nie a nie prísť, mám si kúpiť test? prosím vynachte komentáre typu že som mladá ja to viem a viem aký by mohol byť z toho problém... prosím len o radu

oslo

ale na druhej strane - ten tvoj priatel musi byt dobry pako ked to od teba vyzaduje a ty si to urobila kvoli nemu. to by malo dievca nejako inak zacinat. nie si predsa prostitutka, ktora je po voli nie preto, lebo ma chut, ale preto, ze ma chut chlap.

oslo

no, tak nejako v prvej polovici minuleho storocia, to s narodili niektori nasi stari rodicia, sa v okoli myjavskych kopanic vydavali dievcata v strnastich rokoch. v 15-tich uz mali deti. ako dvanastrocne uz chodili "na muziku" a mali frajerov. a stavalo sa, ze pod cepiec uz neisli poctive.
tak aspon o tom pise zuzka zguriska a nemam preco jej neverit.
takze si myslim, ze ked uz dievca ma svoje dni, tak ju priroda pasovala za schopnu aj sexu. tym ale nechcem podporovat volny sex, len si myslim, ze skor by sa to malo nejako regulovat antikoncepciou a vychovou, proste nebranit im, hlavne ked to s nimi hadze o stenu.

kmnknl

Podľa toho čo píšeš by si nemala byť tehotná, tak sa ukľudni a nestresuj sa zbytočne, už je aj tak neskoro. Kúp si ale test aby si si bola istá. Myslím, že si dostala ponaučenie tak nebudúce väčší pozor, najlepšie by ale bolo počkať min. do tých 15!!! keď už dlhšie nemôžeš...

Cindy35

myslim ze to posledne, preco sem to dievca pisalo, je pocuvat vase moralizovanie

ona sama je uz dost potrestana tou neistoutou. ano, kup si test, malo by to byt spolahlive. a podla toho co pises tehotna nemas byt ako

poPotvorka

nesexuj ,este mas casu ... ak otehotnies taka mladunka ,ludia si ta ihned zaradia do kategorie "neslusne" dievca