Čo ak som tehotná? a nemám ani 15!

Príspevok v téme: Čo ak som tehotná? a nemám ani 15!
lucia.m

Myslíte ,že sa "som v tom"? Mala som pohlavný styk s chlapcom ktorého milujem urobila som to preňho...(mám ho natoľko rada ,že mám klapky na očiach) nemám pravidelný ciklus (a niekedy mi vynechával) ale po našom styku som nedostala menštruláciu , kondóm bol a nebol prasknutý ani nič no už pomaly 2 mesiace mi stále neprišla..nemám žiadne príznaky ani nevoľnosť skrátka nič.. len sa bojím keďže menštrulácia nie a nie prísť, mám si kúpiť test? prosím vynachte komentáre typu že som mladá ja to viem a viem aký by mohol byť z toho problém... prosím len o radu

NumLock

Ak by to aj bola pravda - zaslúžiš si to a padaj rodiť. Prečo by sme mali žehliť tvoje prúsery? Nechaj sa poučiť od rodičov a nie len dotovať.

lilyiankaa

tak ja si tie komentáre teda radšej nechám pre seba, aj keď by nejaké boli ... ale tak si ešte mladá a cyklus nemáš pravidelný, tak je asi normálne, že ti mešká ..ak ste použili kondom, ktorý nepraskol a žiadnym spôsobom sa do teba spermie nedostali, tehotná byť nemôžeš ... aby si mala pokoj na duši, kúp a sprav si test príp. navštív lekára