Zacala som fajcit a pomohlo mi to prestat sa prejedat

Príspevok v téme: Zacala som fajcit a pomohlo mi to prestat sa prejedat
cokocoko

Ahojte, mavala som uz dlhsie problem s prejedanim sa. Proste som vyzierala aj ked som nebola hladna, vacsinou ked som sa nudila, alebo som bola nervozna. Slo to ako keby zo psychiky. Teraz som mala stresove obdobie, skusky, praca atd, a zacala som fajcit, ani neviem ako proste sa to stalo. A vsimla som si, ze som sa prestala prejedat. Nudim sa, zapalim si, ked sa po veceri najem, a zapalim si uz nemam dalej chut vyjedat. Istym sposobom ma to ukludni, a uz nepotrebujem vkuse do seba nieco tlacit. Da sa tento jav nejako vysvetlit? Zeby cigarety tak zazracne ukludnovali? Viem fajcit je velmi nezdrave, ale takisto aj prejedanie. Co mam teda robit? Teraz sice fajcim ale jem zdravo, a ked zase nemam tie cigarety, tak mam chute na vsetko mozne. Nikdy som nefajcila, ale rok som pracovala v prostredi kde mi kazdy den fajcili do xichtu, cize som bola pasivny fajciar, ze by si tym moje telo navyklo?

lenore

to je velmi jednoduche - bezne si zavisli clovek nahradza jednu zavislost druhou. to iste sa deje aj u teba. az na to, ze na nikotin sa ti coskoro vytvori aj fyzicka zavislost, kdezto na jedle ide o zavislost cisto dusevneho charakteru.

doubledog

tabak je proste lieciva rastlina :)

akurat by si mala viac dbat na to, co fajcis, aky tabak.

bezne cigarety su asi tak na urovni lacnych parkov z tesca