Palenie posvy bez zacervenania

Príspevok v téme: Palenie posvy bez zacervenania
neerinka

Ahoj,

mam taky problem, uz dlhsi cas ma obcas stipe posva, hlavne po utierani toaletnym papierom. Nemam nejaky specificky vytok, ale sliznica ma strasne sladky zapach. Neviem to dobre identifikovat, ked sa sprchujem tak je to az taky mierne hubovity zapach, ale skor tak do sladka. Bezfarebny.

Citala som ze hnis smrdi tak nasladlo. Moze to byt to? Ale zas to by som mala nejaky ten vytok.

Po sexe ma pali vchod do posvy, take problemy som predtym nemala. Pali to ale nieje tam ziadne zacervenanie, vchod je ruzovy, len tam je citit ten sladkasty zapach.

Gynekologicka povedala ze som zdrava. Kultivaciu ale neurobila, spravila ultrazvuk cez posvu, cipok je vraj hladky.

Obcas ten sladkasty zapach citim aj z moca. Co robit? :-(

pe84

vyskusaj canesten intim gel, je to vyborne aj ako prevencia aj doplnujuca liecba pri vaginalnej mykoze, pouzi ho vzdy pri umyvani, gel obsahuje latky, ktore pomahaju ukludnit citlive intimne partie, pomaha znovu obnovit vaginalnu mikrofloru, myslim, ze by ti prave to mohlo pomoct, teraz v lete to je na nezaplatenie :)

neerinka

nemam praveze zacervenanie. Ale asi mate s tou plesnou pravdu, objednam sa ku gynkologicke.

Ten sladkasty zapach sa mi nepaci :-( a stipe to bez toho ze by to bolo zacervenane.

Moze sa ta plesen dostat aj nejakym sposobom do moca? Lebo obcas ten sladkasty zapach citim aj z mocu.

Je to taka typicky horka chut, nie kysla ale priamo horka :-(

Dakujem ti, vzala som si bavlnene nohavicky co tak rada nosim, lebo su volne a pohodlne a bavlnenu suknu. Aj mi je tak lepsie :-)

Blondula

... a ak je mozne,tak teraz v lete chod maximalne "navolno".bo clovek sa poti aj dole,k tomu holenie,sex.z toho moze byt zacervenanie a podrazdenie...

Blondula

ja som bola teraz na rocnej kontrole,brala mi stery,na sone som bola.sla som s tym,ze nemam absolutne ziadne problemy,ani vytoky...len "normalny" priesvitny,vodovy bez akehokolvek zapachu a doktorka mi povedala,ze mam plesen a dostala som lieky do posvy !! ostala som prekvapena,bo uz rok aj pol nemam priatela :D doktorka mi len povedala,ze ide leto a zase bude mat plne cakarne pacientiek s plesnou a kvasinkami ! takze zena moze mat "nieco" bez toho,aby o tom vedela a dokonca nemala priatela !...
horkasta chut :D ... to by malo byt normalne,bo co som pocula,tak tam dole by to malo byt mierne "nakysle" :D

neerinka

Ďakujem za radu,

len ked som bola posledne s tym tak povedala ze som v poriadku :-(

je mozne ze je ta plesen nejaka skryta? ze to gynekologicka nezistila. Aj to palenie je uplne bez zacervenania.

Este je tu jedna vec, zda sa mi ze sliznica pochvy ma horku chut :-( je to normalne?