Riadit sa treba hlavou a zenatym neverit!

Príspevok v téme: Riadit sa treba hlavou a zenatym neverit!
smutneoci

Som chcela tu iba napisat a vystrihat baby, zeny, nech si nezacinaju nic so zenatymi chlapmi. Resp., taki su dobri iba na sex ako milenci. Ja som mala s takym jednym vztah, lubili sme sa a stale sa este lubime. No som zistila, ze ma klame a zavadza a sa iba vyhovara. Planovali sme si buducnost... Ja som kvoli nemu odisla od muza, kupila byt, zobrala si hypoteku. On mal zit so mnou, pomahat mi splacat... vsetko mi kompenzovat citmi, pozornostou, casom, ktory bude venovat len mne. A vysledok? Stale je so zenou, stale berie na nu ohlady, stale slubuje ze odide, ze sa rozvedie a ... ja som sama. Teraz mi vyvolava, otravuje, zas slubuje... ale ja uz neverim. Som sa riadila srdcom a preto toto vsetko spravila a vysledok uz poznate. Varujem vas vsetky ak sa niektora ocitnete v podobnej situacii, dajte na rozum.

sedem

Sory jako ale co to musí byt za tupého cloveka ktorý si zoberie hypotéku, kúpi byt a myslí si ze zenác pomoze s platením? Kvoli mne sa ziadne dievca nejde roztrhat a to som k nim dobrý. Niekto je hajjzel a idete za nimi aj cez mrtvoli... fakt nechápem

kafe

"Vraj sa rozvedie, vraj ma moze aj hned predstavit rodicom, vraj so vsetkym suhlasi.." Bla-bla-bla... on toho už nakecal. Drž sa toho, čo si tu napísala - nezačínať si (a ani nepokračovať!) so ženatým chlapom. Keď bude rozvedený.. čo urobíš keď bude rozvedený to zistíš až keď bude rozvedený. Skôr je zbytočné niečo plánovať, lebo stále si nedal svoj život do poriadku. Do šľaka, stoj si trochu za tým, čo si tu napísala!

Nechápem vás

Prečo sa dievčence musíte najprv pomalit až potom prídete po rozum? Zenaci hľadajú to čo nemajú doma nie novú nevestu! Ale len milenku.

smutneoci

Minuly tyzden odisiel od zeny k rodicom byvat aj napriek tomu, ze som sa s nim rozisla, nezdvihala mu mobil a neodpovedala mu na ziadne jeho pokusy o kontakt. Teraz mi neda pokoj, vyplakava a prosi poslednu sancu. Vraj sa rozvedie, vraj ma moze aj hned predstavit rodicom, vraj so vsetkym suhlasi a na vsetko pristupi. Vsak si myslite to, co aj ja, ze davat mu dalsiu sancu a dufat, ze tentoraz to bude ine je blbost.

kafe

"Ked uz sa to tu toci okolo hriechu... ved spachal ho aj on rovnako, ak aj ja." a teba štve že on, zasran, si spokojne funguje ďalej, je šťasný a TY po nociach reveš a si rozhádaná s rodinou? :D Za to predsa nemôže ON, ale TVOJE rozhodnutie. Urobila si chybu, tak si to priznaj pred sebou i pred rodinou. A možno sa aj pomeríte. Ktovie? Nebuď ako malé sopľavé decko - ak trpím ja, prečo netrpí aj on, aj on predsa urobil chybu! Neviem, kde si prišla na to, že by niečo v živote malo byť fér. Poriadne sa vysmúť, vyzúr, unav sa fyzicky.. a daj sa do poriadku trochu (hlavne si prestaň všímať ako žije frajer) pohoda, klídek, tabáček :) Ono tá skúsenosť bola určite na niečo dobrá (možno), tak skús z toho vyťažiť maximum. Nemusíš sa 2 týždne starať o dcéru ani o chlapa, vyber si štúdium na VŠ, bojové športy, štrikuj, maľuj.. začni žiť inak ako doteraz (len rodina a domácnosť) a rob niečo, čo si doteraz nemohla/nemala čas. Si ešte dosť mladá, tak využi situáciu, v ktorej si, najlepšie ako môžeš.
Ideš z extrému do extrému. Ak sa zas budeš riadiť iba hlavou, môžeš si nabiť držku úplne rovnako. Počúvaj srdce i rozum. Ak sa nezhodujú na niečom, asi to NEbude dobrý nápad.

Mimulus

Vždy prevládajú emócie a človek sa im jednoducho neubráni. Žiadne riadiť sa hlavou nepomáha - až keď sa človek dostane do podobnej situácie tak zistí, či sa dokáže riadiť hlavou.

smutneoci

Vie o tom jeho zena. Vsetci vsetko vedia. On od nej uz par krat odisiel ku mne, ale zakazdym sa nieco stalo a sa vratil spat. On je divny. Mozno je dobre, ze som na to prisla teraz. Ved este nie je az tak neskoro a mozem byt stastna s niekym inym.

No je to mozno smiesne, ze riadit sa treba hlavou, no ja som dala na srdce a ako som dopadla. Som to myslela dobre