Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Škaredý, neprirodzenú úsmev

Príspevok v téme: Škaredý, neprirodzenú úsmev
Marcelllus

Dobrý deň. Mám 20 rokov a jeden estetický problém, ktorý som začal vnímať až nedávno... Mám škaredý úsmev. Keď sa usmejem(napr. kvôli foteniu) vyzerá to veľmi neprirodzene a silene, ale inak to moja tvár jednoducho nedokáže. Normálny úsmev vyzerá takto - badjocks.com, môj úsmev vyzerá o trochu horšie ako toto - thumbs.dreamstime.com sami uznajte že to je neprirodzené a príšerné. Ale ja za to nemôžem... :-( Problém spočíva hlavne v tom že sa mi pri úsmeve nevytvoria tie lícne vrásky(alebo ako to mám nazvať, proste to čo má chlap č. 1) alebo vytvoria sa mi iba malé vrásočky(neviem ako sa to presne nazýva, tak tomu hovorme vrásky) pri kútikoch úst. Jednoducho vyzerám ako retard. Snažil som sa silene docieliť aby sa mi vytvorili aj tie lícne vrásky, ale ono to jednoducho nešlo... Ja som asi výnimočný alebo čo, keď to v mojom prípade nejde a tie lícne vrásky asi normálne nemám či čo... Tento problém mám odmalička, ale registrujem ho už až teraz, keď som si začal všímať že u normálnych ľudí sa už pri jemnom úsmeve tie lícne vrásky vytvoria, a u mňa sa nevytvoria ani keď sa o ne snažím nasilu. Neviem či ste vôbec pochopili podstatu môjho príspevku, možno vám to pripadá smiešne, ale mňa to ozaj veľmi trápi pretože sa nedokážem normálne usmiať a vyzerám ako idiot. Nejaké postrehy, rady k mojmu problému? Myslíte si že sa to dá zmeniť napr. nejakými cvikmi?

brunomars

tak sa neusmievaj.. (na foto - preco nie?)
druhy clovek to vidi ako prirodzeny, a nie skaredy.
"skaredy usmev" je oxymoron :D :P
(na to mam narok len ja!!!)

Iba Katka

A neporovnával si si svoje vlastné fotky, kde máš prirodzený úsmev s tým hraným? Napríklad nejaké momentky, kde sa naozaj smeješ a nie len pózuješ. Možno to bude tým. Ja tiež mám fotografie, kde sa naozaj usmievam a kde len pózujem a je to rozdiel.

Inak nemám inú radu ako postaviť sa pred zrkadlo a skúšať

Aja02

V tom druhom odkaze je za jpg bodka, ked sa to da prec, tak odkaz funguje. Co sa tyka tvojho problemu, tak by som sa nad tym zbytocne netrapila. Ja tiez nemam pekny usmev, no nic s tym neurobim, resp. momentalne nemam moznost zmenit to (ja mam krive zuby). Netrap sa zbytocne nad malichernostami. Inak, poznam jedneho muza, co ma podobny usmev ako opisujes a vobec to neposobi az tak strasne. ;)

Marcellus

Aj tento nový mi zobrazuje error, je to tu proti tomu asi nejako zabezpečené alebo čo, tak si skúste prosím predstaviť čo myslím. :-)