krv po milovaní

mia 1982

Ja som tiež asistentka riaditeľa a pracujem hlavne aj pre ekonomické oddelenie, celkom zaujímavé len niekedy mám veľmi veľa práce ale aj to patrí k životu. Určite sa ti ozvem. Ja na túto stránku chodím pravidelne cez deň keď môžem a nie je tu majiteľ. Tak zatiaľ

paska

budem veľmi rada, sem tam som na tejto stránke, ked mám v práci trosku čas, alebo doma, a môžem sa ťa opýtať, že čo robíš? ja som asistentka.

mia 1982

Paska ďakujem, dúfam že sa nám to konečne podarí, čakám ako vždy aj tento mesiac aký bude výsledok tak sa potom ozvem ako to dopadlo.

paska

budem rada, ak napíšeš ak budeš mať niečo nové, pretože viem, čo je to ak žena túži po dieťatku aj ja mám 25 rokov o 3 týždne

mia 1982

paska nevadí, ja som sa nenahnevala. S výtokom som mala problémy stále a preto krvácala aj tá ranka na krčku. Ten výtok bol taký vodavý.

paska

pre miu- prepáč, zle som napísala a ešte sa ťa chcem spýtať, mala si aj problémy s výtokom? lebo ja mám dosť často.

mia 1982

Ja som ale napísala, aby ste si ho určite naplánovali a nie neplánovali. Asi si to zle prečítala. A dúfam, že to bábo teda raz príde.

paska

ale prečo by sme si ho nemali plánovať? pôjdem k tomu lekárovi, akože my si ho plánujeme, ja mám staršieho partnera, takže nechcem a nemôžem čakať do tridsiatky a neboj sa ak dieťa má byť tak bude

mia 1982

Áno ja som už vydatá a mám 25 rokov. No to bábo určite naplánujte, vidíš ja mám len 25 a už mám problémy otehotnieť. Začalo sa mi to jednou malo cystou a už sa to so mnou vlečie, ale dúfam, že keď teraz navštevujem centrum asistovanej reprodukcie HELIOS v Martine bude všetko OK.

paska

ty si vydatá? ja nie no môj priateľ má dieťa, ja by som veľmi chcela bábätko síce ho teraz najbližšie ešte neplánujeme, ale do toho lekára sa určite vyberiem,aby som si overila, či je všetko O.K lebo mne tie biolog. hodiny začali tikať, až sa bojím či to je normálne...