Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

amal

Amalka 4.6.1970 vestica skus mi prosim ta tak vseobecne napisat ako sa mi bude darit po pracovnej a vztahovej stranke,plus ak sa da ohladne mojho syna a skoly...dakujem

vestica

lucy, do byvaleho vztahu je uz zbytocne investovat energiu. mas vsetky predpoklady najst si noveho partnera. laska k nemu pride postupne, bude ovela trvalejsia ako k tomu byvalemu. mas vsak potrebu volnosti a slobody, neznasas, aby ta vztah obmedzoval. v takom pripade chces z neho vyletiet. si inteligentna a vytrvala, tak tieto vlastnosti vyuzivaj. momentalne by som ti odporucala venovat sa praci a planovaniu buducnosti v oblasti kariery (studium, rozsirovanie vedomosti a pod.). neusiluj sa za kazdu cenu prave teraz hladat partnera. najblizsie roky by si mala vyuzit aj na cestovanie. prave teraz ta to bavi a bude bavit a budes mat z toho najvacsi uzitok. snaz sa co najviac poznat. tvoj buduci a stabilny partner by mohol byt cudzinec - europan, american, australcan a pod. odporucam ti preto dokladne sa ucit anglicky, moze sa ti to zist. najdolezitejsie v tvojom zivote je potreba slobody, aj ked samozrejme tuzis po vztahu. usiluj sa preto najst si partnera, ktory bude tuto tvoju potrebu respektovat. mal by to byt clovek, ktory rad cestuje a poznava vsetko nove. vzdelavaj sa, budes to velmi potrebovat. nech sa ti dari!

vestica

maria, nie je to s tebou take zle, ale nebude to ani bez problemov. da sa povedat, ze je to vsetko v tvojich rukach. pokial ide o buducnost, urcite stretnes partnera, ktory ta bude mat velmi rad a bude ochotny sa ti dost prisposobovat. ty si nim vsak budes velmi ista a zacnes sa citit dolezitejsia ako on. toto vas vztah bude komplikovat a vdaka tomu sa moze skoncit neuspesne. je to ale na tebe. mas sklon tuzit po uspechu a slave, chces, aby ta ini pokladali za dolezitu osobu. zaroven si dost precitlivela a emocionalna. tuzis po materialnom zabezpeceni a financnej stabilite. Peniaze su pre teba dost dolezite, aj ked si to nerada priznavas. odporucam ti pestovat si toleranciu voci inym ludom. musis ratat s tym, ze v zivote ti nic nepadne z neba a vsetko (aj vztahy) si budes musiet vybojovat. tvoj zivot teda nebude taky jednoduchy, ale bude pestry a zaujimavy. prinesie ti vela sanci k tomu, ako na sebe pracovat. drzim ti palce.

lucia0306

Vestica, mne bola by som velmi rada, ak by si odpovedala aj mne :-) za co vopred dakujem ... som narodena 3.6.1985 a volaju ma lucy ... rada by som sa spytala, ci sa mi podari este zamilovat, nakolko este stale mam rada svojho byvaleho, boli sme spolu 4 roky ale rozisli sme sa kvoli mne lebo som ho zanedbavala, a taktiez ci budem v zivote stastna, zdrava a uspesna :-) dakujem velmi krasne za odpoved, cenim si tvoju pomoc

vestica

ivicka (ivka), ty sa nemusis bat v zivote nicoho! staci ti iba trocha sa posnazit a dosiahnes vsetko, na co si len spomenies. dari sa ti prakticky od narodenia. si sice tvrdohlava, ale aj velmi schopna a snaziva. da sa na teba spolahnut a poradis si v kazdej situacii. tvoja mama sa nemusi o teba bat, si silna osobnost uz dnes. pokial ide o buducnost, v dnesnej dobe sa citis ako ryba vo vode. peniaze ti naozaj nebudu chybat nikdy a pokial ide o karieru, tu ti mozu vsetky tvoje priatelky iba zavidiet. mas pred sebou skvely a uspesny zivot. mensi problem bude v manzelstve, kedze sa budes usilovat vsetko riadit sama a tvojmu muzovi sa to nebude vzdy pozdavat. ale po uvodnych rokoch si zvykne, lebo aj on pochopi, ze pre oboch je vyhodnejsie, ked si hlavou rodiny prave ty. hravo zvladnej aj materske povinnosti a budes tou spravnou mamou, ktora nevisi na svojich detoch, ale nauci ich samostatnosti a ked treba, poskytne im pomoc. drzim ti palce, mozno ti iba zavidiet.

majuška´777

Mária, 10.10.1982, zaújmalo by ma čo ma v živote ešte čaká, či stretnem svoju životnú lásku, či sa vydám, či budem mať šťastné manželstvo (nakoľko ho v rodine nikto nemal) a či vyzdraviem (mám viacej chorôb). A či budem mať v kariere aj nejaký postup.
Ďakujem a čakám na skorú odpoveď.

ivicka

ivka, nar. 8. augusta 1990. nemam konkretnu otazku, iba by som chcela vediet, ci sa mi podari vystudovat vs a mat v zivote uspech, aj v praci a tak. ak mi naozaj odpovies, budem prijemne prekvapena.