Život je pisoár

anjelik*

Nedokážeš to zmeniť vtedy, keď sám seba neobjavíš. Pretože nebudeš vidieť to, čo zmeniť chceš. Ono to vlastne ani nie je o zmene, skôr o rozšírení a prehĺbení, o rozkladaní a skladaní a spájaní a hľadaní. Ťažko sa na to hľadajú slová. Len z teba cítiť nesmiernu zaťatosť a tým pádom uzavretosť.. A to nie je tá najsprávnejšia cesta, ak sa chceš cítiť lepšie a aspoň niečo pochopiť. Ľahostajnosť rovná sa smrť. Oceňujem ale, že si to ešte úplne nevzdal. :o) Život je vo svojej prirodzenosti čistý, nijak skalený, o to sa staráme my, náladami, emóciami, či už kladnými alebo tými zlými.

NumLock

Kto neobjavil zmysel života v živote, hľadá ho v alternatívach ako alkohol, drogy, filozofie, sily, energie. Lebo vie, že z nefarbeného reálneho pohľadu na pisoár nie je návratu.

NumLock

Ak je život prejav, a ja sa prejavujem, nie som život, len žijem.
A to že to je na pisoár nezmením zmenou seba, pretože nežijem sám so sebou a nezávisle.

anjelik*

Prečo si myslíš, že sa potrebujem pred niečim chrániť? :o) Ja nie som optimista, ja som realista a veľmi tvrdý, ale vyzbrojený kurevským zmyslom pre humor. Iba niekto mne podobný dokáže toto pochopiť..pre ostatných som potom taká, akou ma chcú a sú schopní vidieť.

Život je prejav a keďže aj ty sa prejavuješ, čo predpokladám nespochybníš, si život. A ako taký si potom ty ten pisoár, keďže to tak hodnotíš. Každý je sám sebou, každý je svojim životom, ak ho chce zlepšiť, musí zlepšiť sám seba. Nie okolie, nie partnera, nie počasie, nie spoločnosť, nie telku, nie notebook..len a len sám seba. ;o) Potom môže písať vyhlásenia o tom, čo je život, s tým, že bude písať o sebe. :o)

NumLock

Sily príťažlivosti? Mal som pravdu. Si anjelik optimista. Optimizmus podložený záchranným balíčkom myšlienok o energiách zákonoch a silách vo vesmíre. Jednoduchá ochrana pred vetou "život je pisoár"

anjelik*

:o)))
Každý dôsledok má svoju príčinu. Tak obrátim svoju pozornosť týmto smerom a nájdem príčiny, ktoré viedli k tomuto dôsledku.Vyhodnotím pocitovo tento dôsledok a za predpokladu, že je pre mňa nevyhovujúci, zaznamenám si to do pamäti ako skúsenosť a v prípade, že v sebe žiadne návody na riešenie daného stavu nemám, začnem po nich pátrať. Otvorím sa okoliu, na základe pochopenia síl príťažlivosti skôr, či neskôr sa v mojom živote objaví ten správny človek s tou správnou radou, ktorú v miere svojho chápania akceptujem...v počiatočnom stave mysle viac menej ako axiomu. Až nadobudnutím ďalšieho poznania sa mi táto axioma potvrdí alebo vyvráti.

Priebežne sa budem zabávať tým, že budem odpovedať na hypotetické otázky na zábavných fórach typu zdravie.sk, kde najzábavnejšie je to, že ti nikto aj tak neuverí, že môžeš byť veselý, šťastný a spokojný aj tu, na tejto Zemi a v tomto teple.:o)))

brnomars

anjelik*
hypoteticka otazka, opusti ta rodina (muz+deti), len tak, a co urobis? Das si nohy na stol a dopijes kavu a budes optimistka?

anjelik*

Nepostrehla som otázku. :o) Ty by si optimizmus nerozoznal, ani keby ťa na ulici kopol do zadku. Tak trošku brzdi s tým prívlastkom. ;o)