Teplota v dnešných dnoch

paprika@azet

aj vo velkej britanii je problem najst si pracu ak nevjes anglicky vsade ju vyzaduju ale ak vies dobre neni problem:-)

ta3

Maoam, Leela
Australia je prekrasna krajina, ale z ludi som velmi sklamana, su lenivi, pretucneli, povrchni, s otrasnou pracovnou moralkou (ale to je viac chyba systemu, tu ked niekto v praci spravi aj naozaj hrubu chybu a pripravi firmu o velky peniaz, nic sa nedeje, nikto nie je brany na zodpovednost, nikto nie je pokutovany, tak preco by nerobili chyby, vsakze?), keby Australia nemala tolko prirodneho bohatstva, asi by zahynula, ked clovek zil viac ako 50 rokov v krajine kde sa v praci naozaj maka, tazko znasa toto lajdactvo a jednoznacne Australcania nam Europanom vedomostne a v kulturnej urovni nesiahaju ani po clenky ale napriek tomu prekypuju sebavedomim, ich najvacsou kulturou je otvorit si pivo a sadnut pred TV, ludia maju prachov ako pliev preto vela piju a droguju a preto je tu aj velmi velka kriminalita, zaciatky su tu tazke, ale pracovity mlady clovek s anglictinou sa tu uchyti

xxy

ja rypem? sak ty si tvrdila, ze v australii to nemoze byt take kriticke ako na slovensku, hoci ta3 napisala ze mala 46 stupnov (a stavim sa ze jej tam fukal poriadny severak podla tvojej uzasnej teorie):D tak ako neviem, kto je tu slepica :D

Leela333

ta3, Austrália je taká moja vysnívaná krajina, takže ma tiež celkom zaujímajú odpovede na Maoamine otázky :)

Maoam

ja by som sa rada sla raz pozriet do Australie, od malicka ma lakala, len neviem ake to tam je, ale vraj su tam prijemni ludia a zvlast na Novom Zelande, ale neviem ci je to pravda

ta3 - ako sa zije v Australii, ako sa tam citis a aka je mentalita, aki su ludia, pracovne moznosti, klima atd?

poPotvorka

ta3
ale v australii je to o inom ,tam casto pofukuje od oceanu a ak nepofukuje ,tak aspon nie je tak neznesitelne prehriaty vzduch nakolko ho ocean ochladzuje ,ci ????? :)