RNG - zvýšenie ochlpenia

Príspevok v téme: RNG - zvýšenie ochlpenia
salia

dobry den, od lakarov som odpoved nedostala a to som uz par navstvila, zvysilo sa mi rapidne ochlpenie vsade, som mlada zena (20 r) doteraz som nejake extra problemi nemala zistili mi ze vraj mierne znizenu funkciu stitnej zlazy beriem EUuthyrox 25 kazdy den pol tabletky

lenarka mi povedala ze mozem 3 x v tyzdni celu tabletku , ale spominala ze mozem aj kazdy den po pol tab.

ina lekarka mi dala L-thyroxin 50 tie som mala brat kazdy den okrem vikendu

okrem ochlpenia sa mi dost zhorsila kvalita pleti, vlasov a pod ocami mam velmi vyzrazne vrasky ktore som predtym vobec nemala

nemam pocit ze sa nieco zlepsuje som uz z toho zufala dakujem velmi pekne za radu

RNG

Dim potlaca hladinu testosteronu, DHT a skodlivej zlozky estrogenu.Tym znizuje pravdepodobnost vzniku roznych hormonalne zavislych utvarov a znizuje teda aj moznost rakovin, co sa z nich mozu vyvinut obcas.
Na zdravie as vyzivu pokozky pozri cez Google.sk pod rng, prirodna kozmetika.

liliana11

RNG JA MAM TIEZ PROBLEM ZO STITNOU ZLAZOU A POKOZA ZVYSENIE OCHLPENIA A NA CHRBTOCH RUK Z VNUTORNEJ STRANY MAM TIEZ OCHLPENIE A TAKE AKO KEBY VANKUSIKY KTORE MA BOLIA PRI ICH DOTYKU CO TO MOZE BTY ? A TEN DIM 200MG ZMIERNI OCHLPENIE A NAPOMOZE AJ K ZDRAVIU POKOZKY ? DAKUJEM ZA ODPOVED DUFAM ZE SI TO VSMINES

otazku mam

ok, najma pred vacsimi jedlami. ale bude prospesne aj to, ked si okrem toho dam aj tabletku pred spanim a nic uz nejest?

no a ten od Now food ma vacsie obsahy, lenze sa beru 2 tablety, kym od ET len 1 a keby som si z neho dala 2, tak je rovnaky obsah. tak len cisto, s ktorym ty mas lepsie skusenosti, vdaka

otazku mam

a este ta poprosim, je to mimo tejto temy, ale snad si to tu vsimnes. mavam problemy so zaludkom, takze si potrebujem zregenerovat jeho steny a na to chcem uzivat DGL. docitala som sa ze sa ma brat 20 minut pred kazdym jedlom. tyka sa to aj nejakych malych "snackov"? a vlastne, nebolo by lepsie si to dat napr. vecer pred spanim na lacno, ked nebudem uz nic do rana jest, nech sa obnovuje ten maz? neviem, aky postup zvolit. dakujem

salia

dakujem pekne objedam si urcite , a to ochlpenie casom zacne vypadavat samo ? samozrejme myslim miesta kde ochlpenie nepatri

RNG

Dim dochadza obvykle v 100 mg (, tj beries 2 x 100 mg ) v kapsuliach a zozenies ho zo zahranicia cez internet. Dobry zdroj je napr iherb.com, kde maju dosial najlacnejsie postovne na Slovensko. Slovensko nie je priam najzasobenejsia krajina potravinovymi doplnkami, je tam maly vyber a nemozne vysoke ceny.