Sedatif PC a Kinedryl zaroven?

Príspevok v téme: Sedatif PC a Kinedryl zaroven?
whovian

Zdravim, o par tyzdnov budem letiet a mam z toho strasny strach. Bojim sa toho, ze mi bude zle (najma od zaludka, ale i tak vseobecne), preto sa chcem spytat, ci je mozne vziat si kinedryl a sedatif pc zaroven? Nemaju nejake ucinky, ktore sa vylucuju, respektive su podobne a hrozi predavkovanie?
Za pripadne odpovede vopred dakujem.

whovian

Naco kombinovat? No pretoze ten strach z toho, ze mi bude zle je tiez dost podstatny, v minulych pripadoch mi v lietadle od zaludku ani nejak zle nebolo (klop-klop), ale od strachu/nervozity mi strpli cele koncatiny a v bruchu som mal gucu.

whovian

Okey, tak dakujem. Neviem veru, ci si mam dat oboje ci nie... Ale je utesujuce, ze je to technicky mozne! :D

Uz som inak parkrat letel, len tento raz to bude prvykrat osamote, preto ten nadmerny strach :D

napochybach

a tak nemali by ..nedavaj si sedatify dva ..ale len jeden pre istotu ( ak ti nestaci,tak radšej si len jeden daj a potom 1 kinedryl ! ,inak tiez som to ja urobila ..mylsim,ze som si dala sedatif a asi o hodku dve kinedryl na to,a nič,som tu este :D
ale neoj sa tolko lietadla :) nic to nie je ...dala by som si na tvojom mieste len kinedryl,aby si nevracal,ale inak je to ok:) nemas sa coho bat ..
ale ja miesam sedatify s hocicim,nemalo by to podla mna skodit nijako :)