Spoznal som dievca

Príspevok v téme: Spoznal som dievca
jastrab666

ahojte, dam to v skratke, spoznal som fajn babu, mame dost spolocne, daria sa nam celkom aj hlbsie rozhovory, ale zistil som ze huli, dost dlho a dost casto, ja som tiez kadeco poskusal, ale nemam dobre skusenosti s ludmi co hulia od mlada a pomaly kazdy den, vykyvy spravania, klamanie a tak, videli by ste to ako problem u niekoho kto vas zaujima ako potencialny partner ?

kaaa88

pomoz jej..ja som tiez spoznala chalana zalubili sme sa do seba a zvladli sme to spolu..mozno ak najde toho praveho a bude stastna tak nebude potrebovat taketo veci k zivotu ..mam vlastnu skusenost a to nebola trava ale pervitin..da sa z toho dostat len musi mat inspiraciu a ked ta lubi tak neverim ze to nespravi

sante.

Choď do toho. Vravíš, že je fajn a máte toho dosť spoločného. Ak to skúsiš, v podstate nič neriskuješ..

Bocian biely

Ruky preč od nej z toho nič dobrého neveští. Stiahne ešte aj teba do toho svinstva. Nájdi si lepšiu.

Agnes998

Moj brat v mladosti hulil a bolo to s nim vtedy hrozne, teda neviem ci vsetci hulici su taki ale mal uplne vygumovany mozog, vsetko zabudal, vsetko stracal. Nastastie ked s tym prestal sa zas znormalizoval. Ja ti povim len tolko, ja by som si s hulicom nikdy nezacala. Dala by som mu jasnu podmienku, bud s tym okamzite sekne alebo dovi dopo.

hrac

odkedy kamos siel na liecenie zo zavislosti na nej, tak nechcem mat kontakt s nikym kto ju fajci... a nie to este aby bola moja partnerka

chalice

jastrab666 hulenie je zavislost ako kazda ina a budes mat to tazke ju od toho odnaucit pokial ona sama s tym nebude chciet prestat. A ako pise lilianka, odzrkadli sa to na jej zdravi, psychike a vyzore v buducnosti.

doubledog

jasne, bud opatrny a prever si ju.
ale zas ju hned neodpisuj, ved ludia v mladosti casto vela hulia a potom s tym prestanu alebo to obmedzia.

0vecka

2 jastrab666 to si musis zvyknut... ono vseobene zeny ani nerozmyslaju ako muzi ... ked povedia prestanem nemyslia tym ze prestanu ale ze xcu prestat... seobecne hulici nic neriesia a menej myslia na buducnost a nemaju ambicie... ak ti to vyhovuje tak ok...