Ako by ste chceli prezit svoj posledny rok zivota...

eddings

na ceste po bordeloch okolo sveta, na ktoru by by sa mi pri prilezitosti mojej 100-ky zlozili vsetky moje vnucata a pravnucata, ktore mam so svojimi 4 manzelkami :DDD

pompom

Este by som si zaplatilaaj churnuckeho gigola keby to ten moj nestihal a spat do 11stej kazdy den poom.kupel a maser na hodinu potom skocit na koni na plavaren zaplavat si prostevsi uzit ako sa len da vsetko si dppraj a v nicom sa neobmwdzuj a spolocne zazitky s ludmi pre twba dolezitymi a jedz na co mas len chut.

pompom

Sex kaxdy den vsetko vseade a vela potom maser denne dve hodiny potom plavaren kazdy den lebo milujem plavat.velmi vela sexu kazdy den.potomvela objatia a lasky byt s rodinou.kazfy den bycikel v zime lyzovanie lebo milujem.vybudovala by so.m si placaren v dome privatnu keby som mala vela penazi potom chlast kazdy den do nwmoty pol dna drichmat potom kefovacka potom maserdoobedu stihnut este plavaren obed v restauracii vecer do divadla a po veceri opat maser.

Nech ta denne maser premasiruje dvakrat aj dvoxh by sok ro zaplatila mozno hy si sa aj vyliecila.dobrw vinko a vela milovania .spolocnevvecere s rodinou spolocne prechadzky.

lucky84

autor/ka ak nie si nejako chory, tak neries prezitie a hlavne zi pre kazdy den, lebo ten den uz nikdy nevratis. Mna dost zmenila smrt snubenca zo dna na den, rano mi zamaval a na druhy den zomrel, ale budem ho milovat navzdy a navzdy mu budem dakovat, za kazdy den, ktory so mnou stravil.

kafe

Posledný rok života.. urobila by som si poriadok vo veciach, vyhádzala zbytočnosti (pivnica, kumbál), použiteľné a užitočné veci darovala priateľom/deťom, majetok prepísala na deti, skontrolovala poistky a dala inštrukcie deťom čo, kde je. Moje by bolo len šatstvo. Navštívala by som priateľov a rodinu, že ak budú na pohrebe smútiť a revať, dostanú do držky. Vyslovene by som si priala, aby prišli oblečení v bielom, prípadne veselých/živých farbách, nech sa dobre najedia, pokecajú a vezmú môj popol roztrúsiť do hôr. Ten posledný rok by som jedla strašne veľa čokolády, odišla k indiánom (len netuším ku ktorým, to by bola asi najťažšia dilema, či k indiánom do Mexika, Južnej Ameriky alebo Severnej) žila ako oni nejaký čas.. možno tam aj umrela, neviem. Hm, celkom skromné predsmrtné želanie :)

Blondula

o tej fotke sme diskutovali kratko po tom,ako sa prebral z komy,ze som chcela dojst uz vtedy,ale nakoniec tam sla moja kamaratka sama.studuje v kosicoch,ma to na skok.chcela som mu nechat foto s pozdravom a povedal mi,ze to by bolo posledne v zivote co by uvidel :D :D :D mna :D :D my dvaja by sme boli uplne idealny par,cely zivot by sme sa len smiali :D :D ...ale teraz vazne,jedina vec,ktora nas spaja je Batman :P a este aj sampanske :P :D takze toho pandrlaka na stoliku mat moze :D