Nahota!

Príspevok v téme: Nahota!
Terezzza

Ahojte, nezda sa Vam, ze tej nahoty je uz privela?? Bola som na kupalisku a mam pocit, ze niektori ludia si to tam pomylili s nudaplazou! Podla mna, ak sa chce niekto opalovat nahy, tak nech sa radsej opaluje doma v zahrade, alebo nech ide na vyhradene miesto ako nudaplaz a nie na kupalisko, kde su rodicia s detmi. Mam pocit, ze niektori to uz prehanaju. Co si myslite vy?

ebi77777

shy
nesranduj :D :D
ja tiež chodím po meste, ak sú obrovské horúčavy - kraťasy plus vrchný diel plaviek..
hlavne ak idem domov z kupka....

shy

Včera som videla jednu babu ako išla po meste s horným dielom plaviek ale pokiaľ viem zato by mohla dostať aj pokutu

-----

Nahac
Nie ziadna prac. ponuka ,neviem ci necitas tema ,ale kedze sa tu do nej ludia obuvaju nebudem sa pytat na tomto fore ... STACI ?

doubledog

neviem, ako inde, ale u nas sa polonahe ukazuju hlavne mlade zeny, co mi fakt vobec neprekaza :)

pri kupani je nahota celkom prirodzena, nuda plaze by rozhodne mohli byt rozsirenejsie

a ked sme uz pri tom, tak ovela horsia ako nahota je to, ako poniektori ludia vyzeraju.

niekedy mi to pripada, ze som medzi tulenmi ci velrybami.

Naháč

Na druhej strane ta nebudem odsudzovať keďže som čítal o tvojom detstve čo si písala a trochu ta chápem. Myslim ze ti matka vzala detstvvo. Ak sa mýlim tak ma opráv. Drž sa a bud opatrná .

Fleur-de-lis

Ja s tým tiež nesúhlasím. Veľa žien sa už pomaly oblieka ako prostitútky. Vôbec nemajú cudnosť a rešpekt k sebe samej.
A čo ma tiež zarazilo, v cirkuse "pobehovali" tie ich artistky či asistentky v tangáčoch a výstrihoch takých, že pomaly nebolo treba vrchný diel vôbec. Veď to nie je bordel! Chodia tam rovnako rodiny s detičkami, a oni sa tam oblečú ako v lacnom pajzli.
Ženy dnes pomaly nemajú žiadne hranice, hlavne, že sa po nich chlapi otáčajú, že pôsobia ako prostitútky je dnes "in".

Naháč

Fíha žeby prac. ponuka alebo ďalšia zaujemkyna o fote nie akt popotvorka ?:) K tvojej otázke niesom exibicionista , ja len keby sa fotiť nechala moja baba tak by to pekne schytala . Ale tvoje telo tvoja vec. Tvoj frajer vie o tom čo robíš? Ako to berie ?