Nahota!

Príspevok v téme: Nahota!
Terezzza

Ahojte, nezda sa Vam, ze tej nahoty je uz privela?? Bola som na kupalisku a mam pocit, ze niektori ludia si to tam pomylili s nudaplazou! Podla mna, ak sa chce niekto opalovat nahy, tak nech sa radsej opaluje doma v zahrade, alebo nech ide na vyhradene miesto ako nudaplaz a nie na kupalisko, kde su rodicia s detmi. Mam pocit, ze niektori to uz prehanaju. Co si myslite vy?

xxy

ja som sa na kupku nejak nikdy nestretla s nejakym nudizmom, par bab sa opalovalo hore bez, obcas nejaka ususena babka, ale inac nic viac. to skor pri mori sa to berie inac, tam je menej pravdepodobne, ze clovek natrafi na suseda, preto sa tam ludia aj viac odhaluju.

Blondula

no POTVORKA...mlade baby....to skor zakomplexovane zenske.ja nerobim nic,staci,ze si dam nejaku mini,zladim kabelku s topankami a som stredobodom dediny :D :D

sleeper

Na normálnych kúpaliskách sa ľudia nemôžu kúpať nahí, na to su nudaplaze. Ale ked idete na jazero, kde nie je správca, ťažko môžete niekomu niečo zakázať. A volať políciu ? To asi ťažko. Takže ak sa vám nepáči, jedine sa presunúť inam.

poPotvorka

Blondula :) .... u nas na dedine si zijem zatial v pohode ,ale nakolko je tu vela krasnych tetusiek ,babiciek ,starych mam ,stareniek ci starcekov chapem, ze za ich mladych cias nebolo v novinovom stanku k dostaniu casopis a v nom tie lacne fotky nahotiniek (mimochodom tie fotky nemaju nic spolocne s tym co fotim ja)
ono je mi jasne ,ze oni moj zamer nepochopia ,ale nechapem ,preco prave moje rozhodnutie nerespektuju mlade baby a maju potrebu neustale ohovarat ,rypat
tu poslednu vetu si napisala krasne :) ty musis byt super zenska

lorinnes

Ja neviem, bola som na kupalisku 6 hodin a všade len poopalovane čiary od plaviek..radšej keby som si ich vyzliekla, lebo to uz mi nepomoze ani oplaovanie sa hore bez na dvore...vždy to bude bledšie...ale asi by som sa pred tolkymi ludmi hanbila
a inak v tom pripade nie je blbé že polovici detí tiež rodičia neobleču plavky? to už nie je nemorálne, ked prave kvoli deťom si ich ostatní majú davať?

Blondula

potvorka.... samozrejme,ze ked zena sa vyzlecie pred fotach hola,je hned "stetka" !! u nas na dedine by ta vtiahli pod ciernu zem !! mne sa nahodou vkusne akty pacia a sama som si chcela nafotit nejake cisto pre seba :P aj ked som v tychto veciach velice otvorena,vo vnutri som strasne hanbliva :D

poPotvorka

asi sme sa Naháč nepochopili .... si sa pytal ,ci som exhibicioniztka ,takze na to som zareagovala (včera 20:03)
a ty si exhibicio. ??
ludia maju taku cudnu predstavu ,ze ak baba foti akty ,musi byt automaticky štetka ,alebo zena, ktora sa rozdava kade tade a ukazuje svoje telo vsade a kadekomu .... takze nie viem ,ze su ludia ,co na nahotu pozeraju uuuplne inak ako ja ,takze ich rozhodnutie respektujem, nakolko nie som sebec a nemam potrebu presviedcat ich o mojej pravde o tom ako vnimam nahotu prave ja
no a k tomu ,co ma viedlo k foteniu .... mamina ma ako 13 rocnu zaviedla na jeden kasting no po case som si uvedomila ,ze nebudem a ani nechcem takto fungovat ,ze sa proste nebudem prisposobovat nejakej afektovanej krave ,ktora si mysli ,ze pri mojej mušacej vahe by som nemala tolko papat a ze by som mala viac krutit zadkom (mala som len 13-14) ,viac sa usmievat ,aj ked bol den celucky na prd ,nosti stekle v ktorich sa nedalo chodit ,presuvat sa obrovskou rychlostou na velke dialky a tvarit sa sviezo i ked nespite dve noci a sem tam si suchnut nieco ,aby som vobec vladala fungovat ...... na mladu babu je tento svet kruty ,svet v ktorom sa prirodzenost nenosi
takze som sa zdekovala a nahodne dostala novu ponuku ..... samozrejme ,ze to robim za peniaze .... alebo vy chodite na zarobok do prace ci na brigadu len tak nezistne ?
takze len tolko a viac sa venujme teme Nahačik ;))

Naháč

Ppopptvorka ja som narážal na tému ze je to výmysel teba som sa pytal čo ta k tomu viedlo ze sa necháš nahá fotiť . Čítaj dôslednejšie holka ; D

0vecka

lol toto mi pride chore... akoze ani mne to nieje 100x prijemne ked sa okolo mna promenaduje nejaky nehy chlap a mava svojou vybavickou alebo nejaka stara babka... ale si myslim ze je to ich vec a kym mi nelozia do bytu tak sa na tom mozno tak zabavim a utrusim medzi svojimi nejaku tu poznamku... ale pozastavovat sa nad tym alebo kvoli tomu odist z kupalisk ami pride trosku chore

o.m.g@

ano niektory ludia to s nahotov prehanaju.ja ked sa aj na zahrade opalujem tak ani tam sa nedam do naha pretoze ma vidi sused :-) v poslednej dobe ludia nemaju v sebe kuska hamby ja s mojim dietatom by som na take kupalisko ani nesla kde je polovica zien nahych radsej nech sa kupe na zahrade to je moj nazor :-)