Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapálené chĺpky na celých nohách

Príspevok v téme: Zapálené chĺpky na celých nohách
Kyticka

Ahojte, mám taký jeden nepríjemný problém už asi 2 roky. Pred 2 rokmi som si epilovala nohu strojčekom a od tej doby mám korienky zapálené a chĺpky mi zarastajú. Už to vyzerá omnoho lepšie, ako vtedy, ale stále to tam je a zapaľujú sa mi hlavne zadné strany stehien. Epilovať sa už od tej doby neepilujem, holím sa a to je ďalší problém. Chlpy mi rastú strašne rýchlo, musím sa holiť každý druhý deň. Prosím, vedel by mi dakto pomôcť?

RNG

Pozri na epilator pod menom NoNopro na google.com
Ten chlpy spali, a zaroven dezinfikuje kozu, tj sa nemozu cez praskliny v kozi do tela dostat rozne nakazy na kozi.A podstatne spomali rast chlpov.
Koza praska ked je umyta mydlom a odmastena. keby ste pouzuivali napr zmes kokosoveho oleja s par kvapkami citricidalu zakazdym po pouziti mydiel, nepraskala by vam koza ma nedostavali by ste pod nu infekcie.

venus

Ja ked som zacala pouzivat holiaci strojcek Venus (4 alebo 5 cepielkovy), tak mi nohy zostali dlhsie hladucke a nemala som po tom uz ani zapalane cervene bodky. Je to sice drahsi holiaci strojcek, ale v tomto pripade sa plati za kvalitu.

Martina.Nov

Ahoj,ja mám rovnaký problém.Vždy po holení sa mi vyhádžu červené hnisavé bodky a znepríjemňuje mi to život. Keď si ich cez zimu neholím tak často,aj mi to ustúpi,ale ako náhle príde apríl,tak mám nohy ako jahody.Nemáte nejaký overený spôsob,ako sa toho zbaviť? Ďakujem