Už ma to nebaví.

Príspevok v téme: Už ma to nebaví.
vast

Môj životný príbeh je ako z tragikomédie. Mal som 21, zaľúbil som sa do jednej slečny (predtým to boli len nevinne flirty). A boli sme spolu dva roky, prežili sme toho veľa, a potom to prišlo. Opustila ma. So slovami, že som na ňu príliš dobrý. Že ona sa cíti, že ma vyciciava a že nechce, aby som sa cítil prázdno, keďže mi nestíha vrátiť to, čo som jej dával. A tu začína ta tragédia. Cele tri roky som sa ľutoval, nedokázal som sa cez tento rozchod preniesť. Strávil som tento čas výhradne na svojej chate. (Poznáte to, chlastacky, pokusy o ukončenie trápenia a podobne). Potom som si uvedomil, že daná slečna mala pre mňa hodnotu nula cela nula nula a že som len stratil čas (tie tri roky, tie dva stali za to). Uvedomil som si, že treba mat rad sám seba, a nie iného človeka (neskôr som zistil, že toto platí aj v rodine). A začal som vyhaldavat pekne ženy, krátkodobé známosti. Čo bolo nesmierne jednoduché, lebo som začal posilňovať (mam šťastie, že vyzerám dobre, takže ženy balia mňa). Odvtedy som vystriedal približne 100 žien. Každej jednej sa páčil môj šarm, a moja plazova vila na Francúzskej riviére, no nie každá už nastúpila na moju malú víkendovú jachtu, ale auto zaberie vždy. Toľko k baleniu žien, stačí byt úspešný, šarmantný, a sem tam zapotiť inteligentnú hlásku a žena sa už vyzlieka. Každá. A tu konci komédia a znovu začína tragédia. Bali ma jedna žena, ktorá je o 10 rokov mladšia (ja mam 43, väčšinou som sa nechal baliť 20tkami). A k tejto cítim niečo, niečo nedefinovateľné a cítim, že nejde po úspechu, ale neviem o čo jej ide. Stretávame sa už rok, vždy je to len nejaký výlet, alebo divadlo, poprípade múzeum, a takéto tie nevinne stretávky. veľmi mi pripomenula tu moju veľkú lásku z pred 22 rokov. Problém je ten, že už nedokážem nikomu veriť. V každej žene vidím zmiju, ktorá ma chce omotať, zadusiť a následne pichnúť svoje jedovaté vidly do môjho myokardu, ktorý následne surovo vytrhne z mojej telesnej schránky, potom tento tzv. tromf zdvihne nad hlavu a pochváli sa svojim kamarátkam, aký hrdinsky čin pravé spáchala. Cítim sa ako v slepej uličke, ženy, prečo ste také aké ste ? Prečo ste také necitlivé a prečo tak ubližujete ?

ta3

trochu to zhrniem, v dvadsiatke si sa zamiloval, chodil s nou 2 roky, bolo to krasne (prve lasky vzdy byvaju krasne), potom si uvedomila, ze nie je dost dobra pre Teba a nechala Ta, bol si namraky nestastny, nuz toto sa stava takmer kazdemu, nic nove pod slnkom, ale zato este si nemusel hned zanevriet na vsetky zeny, keby sa takto spraval kazdy sklamany muz, ludstvo by vymrelo, uvedom si laskavo, ze nie vsetky zeny su potvory tak ako nie vsetci muzi su zli, ja som sa v zivote sklamala nespocetne velakrat, ale nikdy som na muzov nezanevrela, velmi spravne si si uvedomil, ze clovek ma mat rad predovsetkym seba, ale tym to nekonci, mal by mat rad aj inych, uz si vystriedal vela dievcat a zien, si dost stary na to, aby si vedel, ze sa neda takto zit, kratkodobe vztahy su plytke, nenaplnaju, nerobia cloveka stastnym, uz si sa dost nahral na frajera, uz by si sa mal usadit, teraz mas na to skvelu sancu, ked dievcina nejde po uspechu, ani Tvojom majetku, je to signal, ze Ta chce ako muza
trochu som sa pobavila nad zaverom Tvojho prispevku, opisal si tie zmije naozaj skvele, mal by si pisat krimiromany, mas na to predpoklady, ale s Tvojou poslednou vetou nesuhlasim, nie kazda ublizuje, zapis si to laskavo za usi (vo vlastnom zaujme) a len tak mimochodom, co si robil Ty, ked si sa vyspal s tolkymi a nakoniec si ich odkopol?, nepovedz ze Ty neublizujes, ublizujes tolkym a to len preto, ze Ta prva laska sklamala, prva laska malekedy konci manzelstvom, mam taky pocit, ze si rozmaznany ako maly chlapec, ktoremu ked zoberu hracku tak sa hadze o zem, zamysli sa mlady muz, urob ciaru za Tvojim doteraz nechvalnym citovym zivotom, otvor srdce momentalnej dievcine, askus jej verit, mozes mal vily a jachty, mozes si vodit do postele kazdu noc aj tri dievcata, mozes, ale to nie je to prave stastie, prave stastie spociva v niecom celkom inom a mozes mi verit, viem o com hovorim, mohol by si byt mojim synom

anjelik*

100 pokusov môôôžme uznať ako snahu. :o))
Ako sa dá ľudí pustiť si do svojho srdca? Jednoducho..pustiť ich a chápať ich. To je to kľúčové slovo..chápať. A keď budeš chápať, potom ja poviem, áno, teraz miluješ. Skôr nie. Dovtedy to bude len obmieňanie energie, záchvaty emócií, vášní, nálad. Túžba vlastniť a ovládať.
Len vieš, bez toho, aby si znovu a znovu ten stav bezmocnosti nezažil, nenaučíš sa ho ovládať. Ak sa uzavrieš, fakticky si zomrel. Aj keď navonok si tu stále.
Ja ti rozumiem, prečo sa uzatváraš. Lebo nemáš dosť síl to zvládnuť. Tak musíš zosilnieť a to sa deje len a len cez pochopenie, chápanie a nie chrápanie s každou, ktorá hupsne do auta či na jachtu. ;o)
Chápať znamená okrem iného aj tolerovať...slabosť toho druhého, príčinou ktorej je jeho vlastné nepochopenie. Tak ako môžeš odsudzovať iných slabých, keď sám si slabý? Už mi rozumieš, prečo ma tvoj príspevok pobavil? ;o)

vast

Potomstvo mi je ukradnuté, veď sa dohodneme, potomstvo bolo ukradnuté aj tej, no volajme ju Krystal. Ale stále ju milujem, alebo skôr nenávidím ? Lenže tá nedôvera voči ženám sa nedá odstrániť, myslíš, že som sa nesnažil ? Keď ta raz „kopne elektrina“ tak už ťažko sa priblížiš k elektrickej zásuvke, to proste nejde. Bohužiaľ. Ak by som mal na obnovenie dôvery návod, tak by som tu nepísal takéto osobne veci. Svet je proste taký, klame sa v obchode, klame sa vo vzťahoch, ako mam niekoho pustiť do môjho srdca (ak sa vám myokard nepáči), ak jej neviem na 100% dôverovať ? Srdce človeka neprežije osamote.

anjelik*

Tak šak si potykajme, keď už si ideme nadávať. :o))))
Nie, nežijem vo Vatikáne. :o) Len pochop jednu vec...že ty máš problém, nie ten druhý a ty ho máš riešiť, ty máš pochopiť dôvody svojho správania, ak ti ten stav, v ktorom si, nevyhovuje. Len potom to vieš zmeniť, skôr nie. Darmo ti budú písať, že robia to preto a preto..tebe to nepomôže sa zmeniť a cítiť sa lepšie.
Dôvera je od slova veriť...tak čomu veríš? Že ťa odrbú..tak čo v sebe máš? No ten stav. Tak kto sa k tebe vie priblížiť a sa ti otvoriť? No len niekto rovnaký.

anjelik*

Super nápad a to potomstvo, čo títo dvaja splodia??? Myslí niekto niekedy aj na tie úbohé učiteľky zo škôlky??? Kde takéto dietky potom chodia? :o)))
Tigrované čižmy na jachte??? Ou !!!!

vast

Kto začal odrbávať ? Ja? Za to že som jednu ženu nesmierne miloval a odkopla ma? Za to som odrbávač? Vy sa cítite ? Tie ženy sa mi hádzali do postele samé, takže o tom po tom. Boli si dobre vedomé, čo robia. Alebo Vy žijete vo Vatikáne?

anjelik*

Čo na nej nechápem?? Že prečo sa pýtaš žien, prečo sú také, aké sú..keď ten *postihnutý* si ty...ty sa máš zamyslieť, prečo sa ti deje to, čo sa ti deje a nie pátrať po tom, čo sa deje iným. Ak si teda nerobíš haluz a niekto takýto skutočne existuje...tak ako klobúk dolu...odrbávať a pýtať sa druhých na to, že kde ONI berú na to právo?? :o)))) Nedôverovať a chcieť dôveru??? Striedať ženy ako ponožky a nájsť pritom tú pravú??? Teba dostať nie je vôbec problém. Na to stačí byť pekná a sprostá..len pozor na jednu vec..iba podobné sa pritiahne....:oP