Co robit, ked nevidno svetlo na konci tunela (samovrazda)

Príspevok v téme: Co robit, ked nevidno svetlo na konci tunela (samovrazda)
A2

Dobry den,

vo vseobecnosti nerad otravujem inych mojimi problemami, tak prepacte.

Mojim problemom je, ze coraz viac sa mi pozdava samovrazda. V sucasnosti koncim technicku skolu v Bratislave ale behom posledneho priblizne tristvrte roka to slo s mojim dusevnym zdravim dole.

V sucasnosti nie som stastny a ako sa pozeram na svoju buducnost, nevidim sancu zlepsenia. Som chronicky chory , pravdepodobne tiez bez priestoru na dramaticke vyliecenie.

Ak som kus evolucie len na to, aby som pomohol vytvorit "kvalitnejsiu DNA" a moje utrpenie nikoho nezaujima, tak to mozem rovno zabalit. Aky zmysel ma zit zivot, ktory je plny bolesti ?

V zivote som nepobozkal dievca a taha mi na 22. Podla toho, akym trendom sa vyvyja moje mentalne a fyzicke zdravie, ani s tymto sa nic nestane. Dievca nie je hlavny dovod, ale je cast skladacky.

Napriek tomu ze sa snazim zdravo stravovat, cvicit moj fyzicky aj dusevny stav sa pomaly ale isto zvetrava. Doktori mi velmi nepomahaju, internet s niecim pomohol, ale slava to nie je.

Keby som sa vedel bezbolestne zabit bez toho aby som vytvoril smutok mojej rodine, tento text by som urcite nenapisal :(

Vdaka za precitanie

p.d.

:DDD Dakujem za korekciu. Ja som mal dost slabeho ucitela fyziky. Ja si nepamatam ani jedno jedine slovo, ktore povedal a napisal na tabulu. No, ale asi fakt musel byt slaby:D
To mas pravdu anjelik:D Dotkla som sa penisu, mozem byt tehotna?:) Alebo bola som na WC a predo mnou bol na nej muz, co ked sa mi nieco dostalo dnu?:)
--------------
Ako myslite si co chcete, pocitajte si ako chcete. Mna nikto nepresvedci o tom, ze tehotna 80-kilova zena sa bude citit ovela tahsia ako 100-kilovy muz:DDD

slonisko

p.d. asi ta sklamem, ale mozem ta ubezpecit, ze magnetizmus nema na nekovove predmety ziadny mechanicky vplyv, takze tvoja antigravitacna teoria skolabovala uz na startovnej paske :D
btw nie som na pochovavacie ritualy nijak zatazeny a je mi srdecne jedno co sa stane s mojim mrtvym telom a podobne mi to je jedno co sa stane s telom mojho psa, nevidim dovod na nejake maskarady. :D po smrti je z tela hociakej bytosti akurat biologicky material urceny k recyklacii

p.d.

Neexistuje nahodou aj teoria relativnej gravidity? Ja si myslim, ze asi hej. Tu o tom casto citavam a nerad by som sa mylil:)))

p.d.

Cize, ak je zena gravidna a ma dajme tomu 80 kil, tak je pritahovana vacsou silou k Zemi ako napr. nejaky muz?:)
A co ked ma nejaky muz napr. 100 kil? Ja si myslim, ze ta zena bude viac gravidnejsia aj tak, ze?:)

p.d.

Len ci v dobrom alebo v zlom?:)))
Jeden si kupil vlciaka a dobermana. Vlciak vedel hrat na klaviri a doberman vedel do toho piskat v sulade s melodiou. Tak s nimi robil vystupenia asi pat rokov, mal penazi ako plev a jeho zena mu vravi: ja si myslim, ze uz stacilo a mal by si ludom povedat pravdu. Tak to dalej nemoze ist.
A on, tak dobre, poviem im pravdu. Vies, ten doberman nevie absolutne nic, vsetko robi len ten vlciak sam:DDD

anjelik*

Janko , teba radosť čítať. :o))) veľmi vydarené úvahy. Tož ale tá gravitácia je bohužiaľ zákonitosť, bez tej by nič nebolo. Tak to nejak skús prehrýzť. ;o)))

p.d.

... ja vam psa nepochovam. Preco nie? Lebo nie je clovek. A za 20 tisic? Jaj, prepacte, ja som nevedel, ze vas pes je veriaci:D