Narodeninový darček za pár drobných

Príspevok v téme: Narodeninový darček za pár drobných
LanaLou

Pekný deň prajem,
mám problém s výberom darček pre môjho milého. Pozajtra má narodeniny a ja mám na účte posledné 3 ečka :-( Je síce možné, že mi dovtedy príde výplata, ale ak by náhodou nie... Skúste niečo poradiť, lebo mňa už kreativita opúšťa a prichádza ma mňa zúfalstvo. Vopred vďaka! :-)

lilyianka

sex, milovanie je to isté, ako dobre,niekto to možno rozdeľuje, ale podstata je rovnaká ... tak asi keď sa zabalí do stuhy, tak on ju neodbalí a nedá jej pusu na čelo, neľahnú do postele (bez sexu) a nezaspia ...

Mimulus

A kto písal o sexe??? Ja som myslel zabalené nahé telo a keď už tak milovanie - sex je len pudová záležitosť :)

lilyianka

no akože sex ako darček, trošku divné nie? veď spolu spávajú, tak prečo na narodky by to akože mal byť darček? akože ano omotať sa stuhou, je slávnostnejšie a určite by to chlapa potešilo, veď aj pekné spodné prádlo dokáže všeličo ..ale dávať to do formy darčeka .. no to asi nie .... skôr niečo takéto urobiť nečakane,nie na sviatok

lilyiankaa

veď mu urob doma nejakú fajnú večeru a tortu ..proste si urobte pekný večer ... no ohňostroj je drahý ..za tri eurá kúpiš tak možno prskavky :)

lilyiankaa

tak ho tiež skús niekam zobrať na nejaký výlet alebo čo ... lebo za tie 3 eurá nevymyslíš nič .. pozri verím tomu, že tvojmu priateľovi nejde o darček, ale o to, že si s ním, a že budete spolu .... ale na druhej strane viem, že by ti asi bolo hlúpe mu nič nedať

LanaLou

Napadol mi napr. obrovský farebný transparent na privítanie, vlastnoručne upečená torta (no, to teda dopadne pri mojom kuchárskom umení...) a večer ohňostroj :-) A medzi tým by sme šli niekam na výlet... My sme takí šialení ľudia a ja sa vyžívam vo veľkolepých prekvapeniach :-D Myslíte, že je to blbosť? A čo by ma stál taký ohňostroj?? To je totiž jediná vec, čo by som musela kúpiť...

LanaLou

Ja som bola min. roku na tom finančne pred jeho narodeninami podobne ako tohto roku, tak som mu navarila a pripravila kopec jedla, pitia a šupla som to spolu s dekou a vankúšikmi do veľkého prúteného košíka a pozvala som ho na piknik na jedno krásne miesto s coolovym výhľadom na Tatry :-) Myslela som, že by som aj tohto roku vymyslela niečo také, len aby sme mali cez jeho narodky čo robiť či aby som neprišla úplne naprázdno... Keď bude najhoršie, tak mu darček kúpim neskôr, keď príde výplata, len na ten jeden deň potrebujem nejaký tip, hmm?

lilyiankaa

tak si od niekoho požičaj peniaze, aby si mu mohla kúpiť darček .... inak ja mám napr teraz naplánované kúpiť knihu, nejakú čokoládku