Skusenosti s Medante Clinic?

pacientxy12

Ja mám veľmi dobré skúsenosti s klinikou Medante. Absolvoval som u nich rôzne procedúry a liečebné metódy (fyzioterapia, tradičná čínska medicína, hilterapia, homeopatia) a doteraz mi vždy pomohli. Liečba nebola lacná, ale bola úspešná a efektívna. Po týchto skúsenostiach kliniku Medante každému vrelo odopúčam.

Mirka2017

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s fyzioterapeutkou Katkou. Odporučila mi súbor cvičení na chrbát a detailne vysvetlila spôsob prevedenia cviku. Mám urobenú aj zostavu na cvičenie doma a zaradili sme u nej aj tzv. mäkké techniky. Ja som veľmi spokojná,

Andrea S

Ja mám osobnú skúsenosť s tradičnou čínskou medicínou, výživovým poradcom, ortopédom a s pani Vierkou Rindošovou, ktorá pôsobí v Medante ako fyzioterapeut. Navštevovala som ju cca pred 2 rokmi pravidelne s problémami chrbtice. Tiež som u nej absolvovala hilterapiu na ramená keďže športujem a tapping pohybového aparátu a dokonca aj počas periódy na uvoľnenie kŕčov, všetko s požadovaným pozitívnym efektom. Rehabilitácia mi veľmi pomohla, no pani Vierka ma upozornila aj na potrebu pravidelného cvičenia a učila ma správnym návykom keďže v práci často sedím viac ako 8 hodín denne. Nikdy netrvala na návštevách na klinike, skôr by som povedala že ma učila ako cvičiť správne aj doma. Medzi sviatkami sa mi zablokovala chrbtica v oblasti lopatiek, niekoľko dní bolestí, ortopédom predpísaná kopa liekov a kľud na lôžku. Záver roka v posteli so šialenou bolesťou hlavy. Nedokázala som sedieť, no už ani ležať. 2.1.som sa objednala k pani Vierke na 30 min. Venovala sa mi hodinu za poplatok ktorý zodpovedá 30 minútam. Uvolnila mi kŕčnu chrbticu, i keď blok bol v oblasti lopatiek, urobila tzv. mäkké techniky a nakoniec bankovanie, čo je opäť platená služba, no neúčtovali mi ju. Úľavu som cítila v ten deň, poriadne sa vyspala a dnes, na druhý deň sa cítim omnoho lepšie, už som ani lieky neužila. Som v oblasti kde bol blok celá "ubolená", no samotné bloky sa uvoľnili a bolesť hlavy úplne prešla. Ešte v pondelok som sa nevedela narovnať. Pani Vierka je veľmi empatický človek, citlivá a vnímavá a ja na ňu nedám dopustiť.
Medante je miesto kde človek môže riešiť ťažkosti, no s dlhoročným problémom, sa nedá čakať zázrak na počkanie.
V minulosti som bola pacientkou niekoľkých súkromných kliník. Za celoročnú starostlivosť , ktorá ma stála niekoľko stoviek eur, som nedostala ani tretinu toho čo v Medante a za menej peňazí. Teraz mám jedného praktického lekára a úplne mi stačí. Ak sa necítim dobre, siaham po bylinách, úpravou stravy na ktorú ma naviedol výživový poradca (nedodržujem úplne všetko čo som mala odporúčané, no zmenila som návyky) mi ustúpili alergie aj ekzém a ak mám problém s pohybovým aparátom viem kam volať a nedajú mi termín o mesiac.
To ako funguje Medante, teda pochopiť príčinu zdravotných ťažkostí je v zahraničí samozrejmosť.

Marny

Skúsenosť mojej manželky s touto "klinikou" bola veľkým sklamaním. Neviem kto píše tie oslavné príspevky, možno samotný terapeuti. Tak išla tam z viacerými problémami a ešte viac jej ich zistili o ktorých ani nevedela resp. nemala žiadne ťažkosti. Akonáhle bolo jasné že je ochotná za liečbu zaplatiť a peniaze nie sú problém bolo odrazu treba čo najviac procedúr a vyšetrení. Je príznačné že sa každý z nich tváril že z jej problémom má veľké skúsenosti a samozrejme nepochybuje že ho vylieči. Tak ale nestalo sa ani v jednom prípade. Tinnitus je ešte horší, migrény sú na dennom poriadku, trávenie po odporúčanej diéte katastrofálne. Veľmi sa zhoršil spánok následkom čoho je stále unavená. Momentálne ju má v paráde jej obvodná lekárka a začína sa to konečne stabilizovať. Samotná jej doktorka sa o takýchto klinikách vyjadrila, že sa tam dá dohromady veľa často neskúsených doktorov ktorý nemajú dosť pacientov alebo chcú využiť terajší trend že ludia sa o svoje zdravie viac začínajú zaujímať tak sú ochotný aj si priplatiť a ísť tam, kde na nich akože "majú čas". Ale keď je niekde pokope vela ludí to ešte neznamená že sú to odborníci. Ved všetci dobre vieme a máme skúsenosti, že odborníci sú vo väčine prípadov tzv. sólo kapri, ktorý nepotrebujú spolupracovníkov, lebo "majú od boha dané".
Kto chce zabiť čas a prísť o veľa peňazí, tak prosím, takýchto kliník je tu ako maku.

pacient2

Dobrý deň, rada by som sa podelila o svoju skúsenosť so službami na tejto klinike. Zavolala som na recepciu v akútnych bolestiach a na moje prekvapenie ma hneď zobrali resp.mi povedali aby som hneď prišla. po príchode ma privítala fyzioterapeutka a hneď sa mi venovala, podrobne ma vyšetrila a zistila, že mám zablokovanú krčnú chrbticu. Bola som tam skoro hodinu. Bola milá, profesionálna a OCHOTNÁ !!! všetko mi vysvetlila na čo som sa pýtala..na koniec na ešte zatejpovala...na recepcii boli 2 recepčné, rovnako milé, ochotné...a čo ma potešilo úplne..účtovali mi iba pol hodinu a ani za tejp som neplatila!! Klobúk dole. Milí, profesionálni...vrelo odporúčam

Andrea Gavacova

Medante pravidelne navštevujem asi pol roka . Prišla som tam s nádejou, že mi pomôžu s dlhotrvajúcimi ženskými problémami, ako i s migrenou, ktorá ma trápi od puberty a po rôznych úspešných ,avšak vždy časovo limitovaných terapiach, sa vracia. Gynekologické problémy pretrvávali takmer dva roky, bola som ako pokusný králik, motajúci sa v začarovanom kruhu- jedno bolo ostránené, ale objavilo sa čosi ďalšie, atd,atd.. S oboma problémami mi v Medante pomohli , s tým ženským som dodnes ok po dvoch až troch sedeniach a veľmi cielene nasadených homeopatikách u skvelej Stanky Rubickej. Interval migrenoznych záchvatov sa značne predlžil vďaka týždenne aplikovaným jemným technikám a bankovaniu u nadanej fyzioterapeutky Katky Stykovej. No v včera som po prvý krát absolvovala svoju Cestu, pretože verím,že za všetkými chorobami a problémami stoja naše nedoriešené emocionálne "šoky" z minulosti, a že ich postupným odkrývaním a ošetrením v momente ich vzniku sa telo dokáže zbaviť čohokoľvek. Skúsenosť vrelo odporúčam, ako i celú kliniku Medante, ktorá pre mna predstavuje zložením ľudí ako i širokospektrálnym celostným prístupom v človeku predovšetkým alternatívnymi metodami ideálne miesto, kde chcem liečiť seba a svoju rodinu.

Dana Ahern

Moja skusenost s Medante klinikou je velmi dobra. Vsetko zavisi od fyzioterapeuta, u ktoreho sa clovek lieci. Moja terapeutka bola Katka a bola som s nou nadmieru spokojna. Cim dlhsie trvajuci problem, tym dlhsia liecba a clovek nemoze cakat, ze sa zo dna na den vylieci alebo, ze nemusi cvicit doma. Katka ma naucila cviky a vzdy mi vsetko vysvetlila, aby som chapala co vlastne precvicujem a preco. Teraz uz cvicim doma a chodim len na liecebnu jogu a pilates, ktore Medante ponuka (prave s Katkou, je skvela) a tak si udrzujem to co som sa naucila. Mozem naozaj odporucit. Clovek vsak musi mat trpezlivost ak ma dlhotrvajuci alebo vrodeny problem (moj pripad) a musi aj doma cvicit.

Minarova

Moja skusenost s MEDANTE nieje dobra. Nasla som si fyzioterapeutku, ktora pracovala s metodou DNS, bola som s nou velmi spokojna a predplatila som si 7 hodin cvicenia, ako zvyhodneny balicek. Ked som absolvovala 5 hodin, moja fyzioterapeutka dala vypoved. Ziadala som naspat peniaze za 2 hodiny a nevratili mi ich. Ze si mozem odcvicit s druhou fyzioterapeutkou, ktora ale nerobi s metodou DNS. Tak som im vlastne darovala peniaze, kedze o ine cvicenie nemam zaujem.

zuzana b.

Kliniku a ich Hilteterapiu sme skusili so synom ktory sutazne preteka. Vysledok sa podla mna nedostavil tak ako sme ocakavali, kedze bolest ustupila iba ciastocne. Je to celkom draha skusenost s nie celkom uspokojivym vysledkom. Dostali sme odporucanie na Fitclinic a tam na majitela fyzioterapeuta Ciernika a potom ako zobral syna do parady aj s ich ortopeom problemy uplne ustali- odborny pristup-rehabilitacia a balancne cvicenia, predtym elektroliecba, pricom investicia zodpovedala efektu...Takato je nasa skusenost...

Krnac

som aktivny sportovec a mne naopak vlozky od MUDr. Mertlovej naozaj pomohli. Predtym som mal pseudo-vlozky od doktora Hostyna a tie mali 0 efekt. Reklamovat ich urcite mozete, otazne je ako sa k tomu postavia. Skuste si tam zavolat - za to nic nedate a aspon sa Vam doktorka vyjadri, preco to nema ziaden efekt. Michal Krnac