Korekcia viecok

piccola

Ja to mam za sebou asi pred 3 rokmi.Najskor som si davala urobit horne viecka,bola som odhodlana a zvladla som to.Nie je to nakoniec nic take hrozne.Isla som najskor s malou dusickou,jasne ze som sa trochu bala,ale nakoniec v pohode.V podstate nic necitis,to je jasne,prezoze ti to omrtvi.Vpich injekcie pozna kazdy a potom nic.Bolo prijemne,ze v operacke hrala hudba a sestricka ma na odvahu obcas stisla ruku,bol to taky detail,ale pri tom dost podstatny pre man,co som si v tom momente uvedomila.Nakoniec som sa rozhodla po dlhsom case si dat urobit aj spodne viecka.Vrchne mi prekazali,lebo mi ovisali a bola som z nich unavena.Efekt vynikajuci,vyzeram vazne mladsie:-) dnes uz mam 48 r. a odporucam,bola som v BA v medicinskom nzariadeni Chirkoz v Petrzalke.Personal bol mily a doktorka odviedla kvalitnu pracu.Dr,Kostalova-Kubicova. Ak pomoze link tak tu je: www.chirkoz.sk A dokonca som si to dala na splatky,takze sa da dohonut.Odporucam damy.

fialka5

tak to by aj mňa zaujímalo,mám taký problém tiež a to mám 39 rokov,ale dosť sa obávam nejakého invazívneho zákroku