Ľudia ma začali odsudzovať, zničená povesť, som osamelá

Príspevok v téme: Ľudia ma začali odsudzovať, zničená povesť, som osamelá
moccacino

Ahojte.
Ja už toto nezvládam som na dne. Bola som hlúpa, veľmi hlúpa!..ešte pred nedávnom som si chcela naplno užívať život, chodila som na rôzne diskotéky, kde som neraz čosi postvárala. Pred nedávnom bol u nás v meste jeden mladý spevák (nebudem menovať) a po koncerte som sa sním nejak dala do reči a volal ma na hotel, tak som šla, a spala sním. Hneď na druhý deň to vedeli úplne všetci, každý to riešil. Ľudia ma začali odsudzovať a dokonca aj kamaráti a všetci známy. Teraz nemáím nikoho. Kôli mojej povesti si nemôžem nájsť ani chlapca. Mám en dve kamarátky v škole. Každý deň ma to zožiera viac a viac, ľudia mi prestali veriť..Nedokážem s tým pocitom že ľudia ktorých som mala rada, ma teraz odsudzujú a nechcú mať so mnou nič spoločné :( čo mám robiť, som zúfalá :(

superstarlet

mimulus,ty si dobry demagog
bol by s teba dobry politik:D
uved aspon jednu vec,ktoru by som talentovanej moccacine mohol zavidiet

Mimulus

moccacino len závidia :) Ak si to tak cítila tak prečo nie :) Prečo by si mala žiť podľa nejakých pravidiel :D niekto tomu hovorí chyba, niekto úlet a niekto povesť. Život máš len jeden tak ži a k sebe si púšťaj len takých ľudí, ktorí nehľadia na niekoho povesť ale majú ťa radi takú aká si :D

superstarlet

-som neraz cosi postvarala-
moccacino,preco pises o znicenej povesti,ked si povest uz predtym mala taku aku si mala
bicykel o teba opierat nebudem,lebo zaaadny nemam
ale svoj talent mozes uplatnit v nejakom saloone

Agnes998

Toto mi na tomto svete vadi, ked zeny nahana chlap a kazdu chvilu ma v posteli inu, tak ho vsetci obdivuju. To iste robi zena tak je kurva. Ci tej staci dokonca ked sa vyspi s nejakym spevakom. No tam na dedine to mate urcite ovela horsie ako tu vo vacsom meste, tu sa susedia do seba vacsinou nestaraju. Chlapca si asi budes musiet najst v inom meste ale urcite nie kazdy ta bude odsuzovat za toto.

Cindy35

to nevadi, kazdy v mladosti stvara hluposti, raz sa budes na tom smiat.

mas aspon poucenie do buducna, ake su pomery na vasom malom meste

doubledog

a co sa cudujes?
to je predsa normalne, si predtym nevedela, ako asi ludia reaguju na taketo veci?

takze ti dam radu:

ak robis nieco, co ludia odsudzuju, daj si zalezat na utajeni.