Život bez muža..

Príspevok v téme: Život bez muža..
jeniferSisko

už dva roky som nemala priateľa ani sex. Ako predtým som sex tiež nemala veľa krát možno 10x.. a mala som len toho jedneho priateľa.. Ale mne muži vobec nechýbaju a nie som frigidna ani nič.. ale neviem mne to vôbec nechýba, možno sem tam raz za dva týžde mi je smutno že ma nemá kto objať alebo si spomeniem na sex ale vobec ma to neláka vytvárať si vzťahy, je to normálne?.. teda cítim sa spokojne al každý na okolo si asi mysli že som lezba lebo ked im poviem že nemam frajera (mam 22) a že mi to ani nechýba a že žiadneho nehľadám tak na mna pozeraju ako na chybnú.. Ale fakt neviem, ja som už ako keby bola na mužov imúnna maximálne s nejakým poflirtujem ale žiadny ma nejako viac menej nezaujme. Vlastne som si všimla že o nič ani neprichádzam, ten pocit slobody je super a nejako asi najviac ma tak demotivuje to že na okolo vidím iba take nudné vzťahy stereotipne, dlhorocne, také zo zvyku a ked ich vidím aky su spolu nudní tak si poviem že toto mi vobec nechýba, alebo sa tajne podvádzaju vzajomne. Ale to je len také konštatovanie ja sama nemam pocit že by som niekoho musela mať iba preto aby som si mohla odškrtnuť kolonku - mam frajera. Lebo niektoré kamošky ani mesiac nevydržia byt nezadané. Najradšej by som bola keby som mala také kamošky ktore su tiež takto že nepotrebuju byť vždy s pratelom ale chceli by sa aj zabávať.. Najradšej by som chcela cestovať spoznávať svet, zaziť akcie, mne chybaju skor len tie finančné prostriedky aby som si mohla co najviac užiť svet a to co ponuka, samozrejme nechcem peniaze od chlapa ani nič. Aj teraz som sa snažila nahovoriť kamošky nech ideme na babsku dovolenku ale oni sa od mužov nepohnu :/.. Neviem ja to citim tak že ja nemám rada ani deti, vobec po nich netužim vždy ked na to príde reč je mi trápne lebo vo mne to nevyvolava žiadne emocie. Ja mam chalanov kamošov zavidim im že oni si cenia kamaradstvo viac ako lasku, ženy ked su vo vzťahu na kamošky zabudnu.. tie moje maju coraz menej casu. Ste tu nejake také co zijete bez muža a ste spokojné?.. Ja by som najradšej chcela mať v buducnosti nejaky spoločny byt s kamošmi tak ako v priateloch alebo mať take kamošky ako mala Carrie.. to je podla mna najlepšie..Mne ta predstava nepride tragické ani nič, lebo každý vzťah raz vychradne a upadne a nebude vždy romanticky.. A oblsať sexu tiež nejako nerišim, lebo ak mam sem tam par krat do mesiaca chuť na sex to ma prejde aj tak :D LEBO ja sa nedokažem s mužom len tak vyspať na jednu noc. Takže to neriešim. A manželstvo vobec neuznávam, neviem vobec netužim o tom krácat ku oltáru atd. Niekdy si myslí že to je choré ale preco by to malo byť ked clovek len nežije podla predlohy ktorú ho učí spoločnosť... Maximálne si viem predstaviť život s mužom ale s takým ktorý nechce deti a manželstvo a to je to že takí asi nie sú... Ne ste tu nejaké ženušky ci len ja som nejaka "ina" ? :D

jeniferSisko

možno je vo mne kus muža, niekedy si to aj myslím ... ale niekde som citala v egyptskej mytologií o bohyni Bastet alebo o Izis alebo v Biblií boli zatajene zmienky o LILITH... prvej žene Adama ktorá sa mu postavila a za neposlušnosť bola vyhnana a prekliata... a ja verim že každa žena ma v sebe tento aspekt Lilith a kusok takej neskrotnosti ktoru zial katolicka cirkev v historíí viac menej vykynožila, pretože ženy nevyhovujuce systému boli vždy nejakým sposobom potrestané.. podla mna je to o tom ktorá jej prevažuje v jej osobnosti a povahe a duši... ja napr milujem samotu rada chodim ulicami sama, mam rada ten pocit nad ránom a ticho a som sama... alebo podvecer a prechdázam sa sama a vnimam vzduch, šumy, slnko, alebo dážd.. vánok, v každom zvierati vidím dokonalost.. kazde zviera sa mi páci .. fakt sa ziandeho nebojim len nočných moľí :D... ja ked vidim aj žraloka v dokumente ako ho zabijaju fu tak placem... dokonca minule ukazovali ako dokaze roniť slzy zralok alebo prasa.. ale aj tie stromy... neviem ..mam rada tu samotu, ale nie osamelost..to je najhorsi pocit. chcem vnimat kazdy detail zivota sveta krasu.. hladat v nom krásu ale zase odmietam drogy chcem pocitovat stastie naozaj z duše nie tým ze sa mi do mozgu dostanu falošne endorfiny... a o dve hodky je utlm a depka.. pretoze dneska sa velmi propaguju hesla ako carpe diem a YOLO.. ale ludia a mladez si ich spaja hlavne z drogami a chlastom a jednonocnym sexom..ale tam sa stastie podla mna neda najst.. len sebadestrukcia a poniženie svojej hrdosti... podla mna tejto planete ostáva nejakých 100 max. 150 rokov existencie..a preto si myslim ze svoj zivot prezit v usadlom zivote postavenom na vychove potomstva je uplna utopia.

jeniferSisko

numlock? rovnake ale snad z muzskeho pohladu že? :D NO VY MUžI Sa máte.. vase priatelstvá su trvacnejsie, mozete si dovolit byt starí mládenci a uzivat si viac.. mate to lahšie v tomto..pristupe

jeniferSisko

ale cestovanie vo dvojici nikde nie je take ako s partiou.. proste road tripy .. to vidim len na kamoskach co maju frajera su take nudne ked su s ním.. a ja nehovorim ze nie vztah ale ja hovorim to ze mna vztahy vobec nelakaju lebo aj kebyze sa zalubim tak za rok dva ho uz proste nebudem brat ako som ho vnimala prvý polrok, nebudem tak vasnivo zalaskovana bude to uz len nudny vztah zo zvyku zalozeny na to ahoj ako bolo v práci a nic nove, vecer pozrieme film potom dame sex a pojdeme spat a sem tam nejaky nudny vylet do prirody alebo na pizzu a ja neviem a take debaty ked uz ta zalubenost vyfučí von oknom...preto ma vztah vobec neláka a neoplati aa mi ziadny ani zakladat lebo ja poviem chlapcovi ze chceš mat deti ? on nato hej chcem okolo 27 by som chcel dve deti a pod. odpovede... a ja aha tak nič.. ja deti nemám rada a ziadne mat nechcem.. a on to ako mozes povedat ved deti su najkrajsie stvotenia na svete.. a ja hm pomyslim si hned svoje :D LEBO ked vidim tie deti dennodene ake su s prepacenim J*BNUTE a otravne maznave urevane hyperaktivne nevychovane a tie mamicky take strhane a permanentne nasrate no thankS :D... proste ak by sa nasiel muž co ich mat nechce a chcel by vztah ale taky ktory by nebol obmedzujuci lebo vrcholne neznasam ked frajeri ktorý maju moje kamošky im rozkazuju nejdeš tam a nejdeš hentam s nim ta nika nepustim na tu chatu nejdeš,.. a taketo nechápem im ako si taketo nahajú ... a najradsej mam ked sa nahrnu ku kociku dkae zeny a hovoria joj to je cely tato alebo cela mamicka a pozri ake je ňuňavé .. a ja v kociku vidim len male objemne stvorenie ktoremu tecu sliny a pravdepodobne si prave nasralo do plienok a nevidim v nom ziadnu podobu na otca ci mamu lebo podla mna su vsetky take iste.... znie to možno kruto ale ako som hovorila vo mne deti nijak emociu nevyvolavaju absolutne.. radšej si adoptujem 10 psov z utulku a ti sa na mna budu tešiť kazdy den a nepovedia mi po 17rokoch že chod do riti mama, ti mi nebudeš rozkazovat co smiem a nesmiem a pod.

takajedna

chalice...ako si deti vychovas take ich budes mat a akeho muza si najdes takeho tiez budes mat a to znamena, ze aj taky zivot budes mat :)))