Ako najucinejsie schudnut zo stehien - cviky

petrika22

Ja cvičím kalanetiku,mne to dosť pomáha. Posilní a zoštíhli celé telo,nie len stehná. A to pitie vody? To sa aj vyspíte,alebo len beháte na záchod? Aky to má účinok?

beky19

ahoj tak ja mam za sebou prvy den uspesne. Rano som sa citila super, jedla som o 3 a potom uz nic a veeela vody som vypila..tak drzim palce

elen666

ja som sa pytala len preto lebo už 3x týžden sa snazim chudnut a takmer pravidlene evcer cvicim na orbitreku a rotane a k tomu brusaky,ale zatial by som nepovedala že by som nieco schudla,preto ma tato tema zaujala a rada by som sa tým riadila,takze take velke mnozstvo vody treba vypit vecer...no od zajtra už pojdem....a dam vediet...pretoze okoli stehien a zadku mam dost co chudnut....no zial po 30 a 2 porodoch sa tazko chudne a lepsie pribera a este k tomu stresy a nepravidelna strava...no urobi to svoje....dakujem za rady

hsshhs

elen666 treba ju pit normalne, len vecer si nou precistis organizmus, pretoze v tele mas vela usadenin, ktore mimochodom sposobuju aj caje niektore, a mas tam toho dost, co treba vyplavit, len velke mnozstvo vody to vie, niektory pouzivaju ocistu v takom sposobe ze jeden den nic nejedia ale piju len vodu, aj tak sa da, ja som vyskusala toto a slo to , nemusim hladovat, a mam z toho skvely pocit ze mam cistejsie a zdravsie telo,,,a to nie len psychicky...

hsshhs

No bola by som rada, alebo teda potesilo by ma keby ste dali vediet, ze ci ste to podstupili, a ako to dopadlo, u mna o fungovalo a ani sopm nevedela ako,,, a dala som sa na to len nahodou, lebo som pila mineralku vecer, a nad niecim som sa zamyslela a z nicoho nic vody niet, odislo 0,7l vody, a rano o skoro kilo dolu,,, a odvtedy skoro kazdy den.

hsshhs

mna voda zasitila, aj teraz som pila, a vobec niesom hladna, a da sa na to zvyknut, jedenie po piatej, siestej je vo vseobecnosti nie dobre, ja som mala problemy zo zaludkom, teraz sa mi o nich len sniva, aj to len ak chcem. nevravim, ze je to pre kazdeho, je to pre toho, kto to chce vyskusat, co v to aspon trosku veri, preto vravim, nech si to hocikto vyskusa, aspon tie tri dni, a uvidi ten obrovsky rozdiel,,, ja sa neobmedzujem v nicom, no len teraz som kus zacala, ale predtym nie,,,a ide to aj tak, jedla som aj mastne, to na co som mala chut,, ale na obed,,,

zuzic

ja zas nejedavam po piatej a vyhovuje mi to...nezvyknem moc pocitovat hlad takze mi to nevadi a neni som hladna ano rano ale vecer iba ked som moc dlho hore. schudla som tak 5 kil pre rokom a nenabrala ale dalej uz nechudnem:)

sade8

no vsak kazdy pozname co zabera na nas
ja som nejedavala po piatej lebo som to chcela vyskusat, bola som zoslabena riadne a rano som toho zjedla viac ako obvykle, no tak hned som s tym sekla.