Ako najucinejsie schudnut zo stehien - cviky

hsshhs

a inak, predtym som vobec neranajkovala, a teraz tiez niesom hladna, ale vzdy si vravim, ze jest sa musi!, a nieco zjem, potom je dobre, ale ked citim tu vonu jedla obednajsieho, tak to uz zacina skvrkat brucho, co by aj plne bolo :D

hsshhs

nejde len o to schudnut, ale hlavne nepribrat, a nebolo toho az tak malo,,,,pila som aj jogurtove drinky a po vode som absolutne nebola hladna, skor naopak,,,plna, len vody. skor som bola hladna doobeda, ale obed normalny uplne,,,a ked som potom doma jedla viac, nebala som sa ze mi rucicka na vahe ukaze moju staru vahu, to nie,,,

hsshhs

tak predtym som mala skoro 81 a mam vysku 176 alebo 178, ani neviem,,, teraz vazim 83,3 a tam sa mi to zastavilo,, to tak je vzdy, a teraz cakam az sa to zase pohne. ja som pila vecer vodu mineralnu neperlivu, VOSLAUER, je rakuska, je uplne ako voda z vodovodu, ale ja vodu z vodovodu neviem pit,, ale na slovensku je podovna mineralka takej chuti a to je RAJEC neperlivy, a teraz jedna flasa vecer, a kila idu prec, vyskusaj to aspon tri dni, ak tomu az tak neveris, ale ked uvidis uz po prvom dni kolko ti zide, tak spadnes z kolien, aj mna to dostalo, a teraz sa smejem tym co makaju a nic, alebo hladuju,,,,

hsshhs

takze
RANAJKY: o 8.30-9.00 cerealne vlocky s mliekom a ACTIMEL.
OBED: 12.00- normalne jedlo, jedna porcia, bez polievky, tie totiz ja nejedavam,
VECERA: 16.00- jogurt, obcas, este kus ovocia, a ked som mala hlad, dala som si len vodu.
Kedysi moj trener byvaly vravel ze najucinnejsi sposob schudnut je taky, ze ked si hladna daj si pohar vody, ked si este hladna tak si daj zase pohar vody, a tak stale kym neprestanes byt hladna,, ani som vtedy nevedela ze kolk opravdy v tom je :D

hsshhs

takze ahojte, uz som to napisala v druhej teme ale napisem vam to tu este raz :D
takze ja som drzala diet az az , zrejme tak ako vy vsetkz, a uz ma nebavilo bzt hladna,,,, dlho som to totiz nevydrzala.. pracujem v rakusku ako opatrovatelka a rezim v rakusku a doma je uplne iny,,, no raz som bola na zaskoku a tym 7tyzdnov v rakusku nonstop, vtedy som objavila sice uz davno znami ale zato ucinny sposob ako schudnut. zakladom bolo nejest, po stvrtej,, pre koho je to tazke tak po piatej, alebo siestej,, ale ja som sa toho drzala, niekedy som to porusila, ale to som si nevsimala, hlavne sa nezamerajte na to ze ste to porusili, ale na to ze to dodrzujete, a potom o siestej pol siedmej som vypila 0,7-1,5 litra vody naraz,,,alebo v pribehu polhodiny,,, zhodila som 8kg za 6 tyzdnov, a nenabrala spet, kilo zislo za den dolu, ked som to robila kazdy den, tak 0,3kg denne, ked som vynechala jeden den pitie, tak aj viac,,,,,to nevadi ze vynechate, ale potom nato treba nabehnut, ,pri piti sa snazte byt zamyslene nad niecim, vtedy si to neuvedomujete ze pijete, ja som behala do takej deviatej na zachod. ale da sa, nedam to za nic, zaidne fitko, ani cvikz, a doma ma skoro nespoznali,, vrele odporucam,,,je to precistenie organizmu,,, velmi je to prospesne, cajik len rano, vecer iste nie,,,a cez den pit normalne,,,ta voda co vipijete vecer, tak ta vam v tele nezostane, to ide vsetko prec,,,,pretoze darmo cvicite, a rozpustite tuky, tie sa nedostanu prec, a ked nabehnete na stary rezim tak su spet, lebo nesli von, a s vodou, jedine vodou, mozete ich vyplavit,,,,tak, a to je asi vsetko, tak kto sa na to da, tak drzim palceky, ja aj ked mam uz zase svoj stary rezim, tak som nic nenabrala, a stale sa drzim na vahe aku som uz dlho nemala, tak este raz VELA STASTIA