Vrátiť sa k nemu či zabudnúť?

Príspevok v téme: Vrátiť sa k nemu či zabudnúť?
snehuliatko

neviem ani kde začať, takže mám teda mala som priateľa 2roky, pred týždňom som sa sním rozišla..
teraz na mňa prišli depky a ja som zvažovala aj možnosť vrátiť sa k nemu..ak máte čas tak si prečítajte a napíšte mi názor, vďaka..
spoznali sme sa pred cca 2 rokmi, stretávali sme sa asi 2-3 mesiace, keď mi povedal, že má dieťa s bývalou, bola som z toho zmatená, ale povedal že k nej nič necíti, ba že ju dokonca nenávidí (ona ho podviedla) a tak som si povedala že aj keď nemám deti nejako extra rada, tak sa to bude dať zvládnuť..avšak ona si zmyslela že ho chce naspať, začala mu vypisovať, vyhľadávať stále jeho prítomnosť, využívala ich malu dceru ako zámienku na to aby bola s ním..on jej zobal z ruky a robil čo mu povedala, myslím si že preto lebo to zobral veľmi zodpovedne a bál sa že ona ho hned všade ohovorí pretože je hnusná falošná..dokonca s nou a ich malou bol raz na plavárni, chodili spolu ku doktorom atď..spoločné fotky na fb kde ho označovala, každý písal aká sú pekná rodinka! on to nevidel, že mi to ubližuje ja som mu nič nehovorila, predsa ho mohlo napadnúť že mňa to bolí keď sa k nej tak správa, ona otravovala aj moju rodinu, písala mojej sestre že neprežije to že je so mnou, atď.. toto všetko som znášala skoro rok, keď som ho kvoli tomu nechala lebo som to už nezvládala psychicky..boli sme rozídení cca asi len týždeň, ked ma presvedčil že sa to zmení, že nevedel že ma to trápi..a tak som tomu ešte dala šancu, no asi o mesiac som bola pri kaderníčke, kde som stretla kamarátku a tá mi povedala že za ten týždeň sa stihol už vyspať s jednou jej kamarátkou a popritom mne denndenne písal že ma miluje a chce naspať..bolo mi z toho zle, ale pomyslela som si že sme obli rozideni a tak mu vlastne nemám čo vyčítať, aj keď!!!- sme sa dokonca za ten týždeň čo sme boli kvázi rozídení spolu stretli a aj sme sa milovali.. takže teda nepovedala som mu že to viem, trpela som preto a často plakala, a ďalšia rana prišla znova o nejake tri mesiace ked si u mn doma abudol vypnuť facebook tak som mu pozerala správy, sám mi povedal vickrát že mi dá aj heslo ak chcem že nemá čo tajiť al ja som vždy povedala že mu verím že nechcem.. no a našla som mu tam konverzáciu s ďalšou!! o sexe, ona mu písala aký má v práci veľký stol, on jej že načo ked on má dom velku postel, a dohodli sa na štvrtú..
toto ked som si prečítla už toho bolo na mna vela, nevladala som a povedala mu že som si to čítala a že viem aj o tej druhej stetke s ktorou sa vyspal(ozaj je stetka :D)..zase raz z mojej velkej lásky k nemu ma presvedčil tým že to bol skrat, že nevedl čo robiť ked som ho nechala, že si potreboval dokázať že je pre niekoho príťažlivý..potom sme raz obli spolu na diskoteke, kde mi moja kamarátka povedala že ho videla ako sa liepa po inej on to zapieral, doterz neviem pravdu..dalej sm boli na chate, kde sa pred mojimi vlastnými očami obtieral pri tanci o jednu z mojich NAJ kamaratiek!! mne povedal že je ako anjelik!! že spravila fajne maso, pritom bolo presolene jak sviňa..
tak a na toto všetko som v pokračovaní nášho vzťahu dalej a takmer dennodenne myslela :( snažila som sa všetko prekusnuť a zabudnuť lebo ho lubim aj napriek tomu..ale mám pocit ž sa nedá, stále som na to myslela, plakala, neviem zabudnuť.. teraz ma opať žiada o to aby som sa k nemu vrátila, viem že to všetko je hnusne čo spravil, ale verte neverte napriek tomu viem že ma ozaj ľubi viem to, len to má v povahe že je taký, aj ked nebol so mnou tak si užíval s babami :/ ..je alebo bol to moj prvý vážny vzťah, prvá skutočná láska, prvé milovanie, proste odovzdala som sa mu celou dušou a neviem si predstaviť prežívať to čo s ním s niekym iným a je mi zle prosím poradte :( jedna kamarátka vraví, že si to mám premyslieť aby so nelutovala, že to mám ešte s ním skúsiť, lebo že vždy bolo vidno že ma miluje.. druhá radí že po tom všetkom, kašlať n to, že na to budem myslieť donekonečna..

snehuliatko

Dottle, ta3, - všetci tu máte pravdu a ja o tom viem, viem že si ma nezaslúži, ja som v našom vzťahu nikdy nespravila žiadnu chybu, zato on toľko že ten vzťah úplne pokazil... veľmi vám všetkým ďakujem, potrebujem len povzbudiť a keď to na mňa príde, prídem sem a prečítam si od začiatku všetko čo mi radíte a hneď začnem myslieť zdravým rozumom, ozaj to pomáha VĎAKA! :)

ta3

Snehuliatko
ked skoncia prve lasky vzdy to strasne boli, sklamal Ta ten koho lubis a komu si venovala svoje panenstvo, bol to Tvoj prvy chlapec, viem ze to bolo nadherne, kazda to vieme, ale to co pises ako sa sprava, to sa zle cita, vsetky podomou Ti radili jedno a ja to tiez zopakujem, nechaj ho, on si Ta nezasluzi a suknickarcenie ma asi v krvi, nikdy sa nezmeni, preto nestracaj s nim cas ak chce byt v zivote aspon trochu stastna, mna moj prvy chlapec opustil po 8 rokoch, tiez som prve tyzdne myslela, ze to neprezijem a vidis stale som tu, slzy ku sklamaniu v laske patria, tak si poplac, ale neostavaj dlho sama, chod medzi kamaratky a ked zostanes doma, zamestnaj sa hocicim (telesna aktivita posobi blahodarne, vyblyskaj cely dom ci byt, cvic, tancuj, hocico), precitaj si dobru knihu, aby si zamestnala mysel a vyhla sa neprijemnym depresiam, hlavu hore, este zivot tym nekoci

Dottie

A este jedna vec...ty mu hltas vsetko aj s navijakom.

Napriklad tu vyhovorku, ked sa pocas rozchodu vyspal s inou(bol to len tyzden?), ze si len chcel dokazat, ze je pritazlivy???? Muz ma sex v prvom rade z ineho dovodu..ako z toho, ze si chce nieco dokazovat.

Dottie

Preco este rozmyslas nad tym, ze sa k nemu vratis? Podla mna ti uz dostatocne ublizil.

Neboj, skor ci neskor si najdes niekoho, kto si ta bude vazit az vtedy zistis, aky to bol hajzel.Hlavne sa teraz venuj nejakym konickom a nevracaj sa k nemu, pretoze on voci tebe uz nema ziaden respekt. Ked robi to, co si spominala. Predstav si, ze ty si on, a takto sa spravas k osobe, ktorej tvrdis, ze ju milujes.

snehuliatko

len keby šiel ten čas rýchlejšie :( ..no nič musím sa pozviechať a ozaj to brať z lepšej stránky, zažila som niečo nové a čoho mám ponaučenie do budúcna.. osud je niekedy tak zlý keď nedopraje tým ktorí si zaslúžia, kľudne by som s ním ostala aj navždy nebyť toho všetkého :(

zuzan-ka

áno si možno teraz zaľúbená ako nikdy predtým, alemáš len 19 rokov a ber to ako výhodu, celý život máš pred sebou. spoznala si niečo nové, poučila si sa. nabuduce budeš opatrnejšia. ono to časom prebolí. nekontaktujte sa vôbec, nevyhladávaj ho a ono to pôjde lahšie.

snehuliatko

ja si to uvedomujem a všetci máte pravdu, len moje podvedomie veľmi trpí, lebo som doňho zaľúbená tak ako ešte nikdy do nikoho, tak to bolí :(

zuzan-ka

Byť na tvojom mieste tak sa na neho hneď vykašlem.Ak niekto niekoho ľúbi tak mu nerobí to čo on robí tebe. Aby tam chodil dakde za inými, podľa mna on už má v tebe istotu že čokoľvek spraví, tak sa k nemu vrátiš. Chlapci sú takí, že ti narozprávajú kadečo len aby dostali to čo chcú oni. Nebuď naivná!

snehuliatko

veru tak je a ešte keď má predsa aj to dieťa s inou to tiež nie je výhra..ďakujem všetkým za názory, je dobré počuť to isté aj stokrát dookola, ak to má pomocť k tomu aby som opať potom neľutovala že som sa o tom s nikým neporadila a vrátila sa k nemu..:)

takajedna

no vidis :))) ja dodnes dakujem mojim kamoskam, ze ma s toho dostali...je super ked mas vedla seba niekoho kto ti pomaha nemysliet na to zle :) a nenechaj si natlacit kaleraby do hlavy lebo on sa nezmeni a trosku si vaz samu seba, urcite mas na viac ako na hentakeho nestastnika :)))