Vrátiť sa k nemu či zabudnúť?

Príspevok v téme: Vrátiť sa k nemu či zabudnúť?
snehuliatko

neviem ani kde začať, takže mám teda mala som priateľa 2roky, pred týždňom som sa sním rozišla..
teraz na mňa prišli depky a ja som zvažovala aj možnosť vrátiť sa k nemu..ak máte čas tak si prečítajte a napíšte mi názor, vďaka..
spoznali sme sa pred cca 2 rokmi, stretávali sme sa asi 2-3 mesiace, keď mi povedal, že má dieťa s bývalou, bola som z toho zmatená, ale povedal že k nej nič necíti, ba že ju dokonca nenávidí (ona ho podviedla) a tak som si povedala že aj keď nemám deti nejako extra rada, tak sa to bude dať zvládnuť..avšak ona si zmyslela že ho chce naspať, začala mu vypisovať, vyhľadávať stále jeho prítomnosť, využívala ich malu dceru ako zámienku na to aby bola s ním..on jej zobal z ruky a robil čo mu povedala, myslím si že preto lebo to zobral veľmi zodpovedne a bál sa že ona ho hned všade ohovorí pretože je hnusná falošná..dokonca s nou a ich malou bol raz na plavárni, chodili spolu ku doktorom atď..spoločné fotky na fb kde ho označovala, každý písal aká sú pekná rodinka! on to nevidel, že mi to ubližuje ja som mu nič nehovorila, predsa ho mohlo napadnúť že mňa to bolí keď sa k nej tak správa, ona otravovala aj moju rodinu, písala mojej sestre že neprežije to že je so mnou, atď.. toto všetko som znášala skoro rok, keď som ho kvoli tomu nechala lebo som to už nezvládala psychicky..boli sme rozídení cca asi len týždeň, ked ma presvedčil že sa to zmení, že nevedel že ma to trápi..a tak som tomu ešte dala šancu, no asi o mesiac som bola pri kaderníčke, kde som stretla kamarátku a tá mi povedala že za ten týždeň sa stihol už vyspať s jednou jej kamarátkou a popritom mne denndenne písal že ma miluje a chce naspať..bolo mi z toho zle, ale pomyslela som si že sme obli rozideni a tak mu vlastne nemám čo vyčítať, aj keď!!!- sme sa dokonca za ten týždeň čo sme boli kvázi rozídení spolu stretli a aj sme sa milovali.. takže teda nepovedala som mu že to viem, trpela som preto a často plakala, a ďalšia rana prišla znova o nejake tri mesiace ked si u mn doma abudol vypnuť facebook tak som mu pozerala správy, sám mi povedal vickrát že mi dá aj heslo ak chcem že nemá čo tajiť al ja som vždy povedala že mu verím že nechcem.. no a našla som mu tam konverzáciu s ďalšou!! o sexe, ona mu písala aký má v práci veľký stol, on jej že načo ked on má dom velku postel, a dohodli sa na štvrtú..
toto ked som si prečítla už toho bolo na mna vela, nevladala som a povedala mu že som si to čítala a že viem aj o tej druhej stetke s ktorou sa vyspal(ozaj je stetka :D)..zase raz z mojej velkej lásky k nemu ma presvedčil tým že to bol skrat, že nevedl čo robiť ked som ho nechala, že si potreboval dokázať že je pre niekoho príťažlivý..potom sme raz obli spolu na diskoteke, kde mi moja kamarátka povedala že ho videla ako sa liepa po inej on to zapieral, doterz neviem pravdu..dalej sm boli na chate, kde sa pred mojimi vlastnými očami obtieral pri tanci o jednu z mojich NAJ kamaratiek!! mne povedal že je ako anjelik!! že spravila fajne maso, pritom bolo presolene jak sviňa..
tak a na toto všetko som v pokračovaní nášho vzťahu dalej a takmer dennodenne myslela :( snažila som sa všetko prekusnuť a zabudnuť lebo ho lubim aj napriek tomu..ale mám pocit ž sa nedá, stále som na to myslela, plakala, neviem zabudnuť.. teraz ma opať žiada o to aby som sa k nemu vrátila, viem že to všetko je hnusne čo spravil, ale verte neverte napriek tomu viem že ma ozaj ľubi viem to, len to má v povahe že je taký, aj ked nebol so mnou tak si užíval s babami :/ ..je alebo bol to moj prvý vážny vzťah, prvá skutočná láska, prvé milovanie, proste odovzdala som sa mu celou dušou a neviem si predstaviť prežívať to čo s ním s niekym iným a je mi zle prosím poradte :( jedna kamarátka vraví, že si to mám premyslieť aby so nelutovala, že to mám ešte s ním skúsiť, lebo že vždy bolo vidno že ma miluje.. druhá radí že po tom všetkom, kašlať n to, že na to budem myslieť donekonečna..

snehuliatko

vďaka za názory :) ja som vedela že takéto budú, ale za mňa teraz ešte viacej premýšľa srdce, ako rozum, a dobre mi padne ked ma niekto navedie na správnu cestu.. ublížil mi veľmi, mám 19 on 23, ale on vie všetko ak zahrať, vie zo seba aj tak spraviť neviniatko, že všetko lutuje že mi nikdy nchcel ublížiť, proste ma zatial vždy obmakčil,.. dnes ma volal von, no nešla som, bojím sa že zase na to doplatím..

evulienka34

V prvom rade Ti chcem povedať ak je pravda co si napísala), že tvoj život nie je o čakaní kým sa niekto zmení, nie je ani o tom, že by si mala každý deň niekomu odpúšťat a zabúdať na krivdy, ktoré Ti spôsobí a spôsobuje svojím spravaním. Nenechaj so sebou robiť to čo s tebou ten chlap robí. Koľko maš rokov? Nemáte deti, nie ste zobratí a má dieťa s inou a podvádza Ťa-wtf??Nad čím rozmýšlaš?, že ho veľmi lubis a on teba a ty to cítiš, ze ta lubi:))) ako sorry, ale prebud sa z tvrdeho spánku. Teraz na rovinu- rýchlo utekaj a veľmi ďaleko od takého kxkxta

sante.

Poviem Ti, ja som sa zaľúbila, ale fakt že zaľúbila iba raz a ani vtedy som neriešila žiadnu ženu v jeho živote, pretože, ja neviem, nemôžem si pomôcť, ale mne je to úplne ukradnuté :D neviem žiarliť. to už je jeho svedomie :) a som presvedčená, že žena vycíti, či chlap odrbáva.. pozri, neviem, kam si podela rozum, ale tento chlapec nevie milovať len jednu :) Nechaj ho ísť, mrzí ma to, ale nakoniec by si to bola ty jediná, čo by svoju hrdosť musela zbierať..