Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Daju sa pehy odstraniť?

ella811

Ach jaj... Každý chce to čo nemá čo?
Určite existujú domáce rady, ale mne sa veľmi páčia a na chalanoch ešte viac, ale iba také jemné. Aachh..

Toothless

Pieh sa nikdy celkom nezbavíš. Sú súčasťou tvojej tváre. Môžeš sa ich pokúsiť zosvetliť citrónom, alebo keď si budeš na tvár džabať nejaké krémy - ale aj to u teba nemusí funguvať. Dokonca sú aj operácia laserom. Radím ti, aby si sa naučila na nich nájsť to dobré. Napríklad to, že s pehami nevyzeráš bledo, alebo pokiaľ používaš bronzer, tak to s pehami nevyzerá FAKE-ovo...

Chalanom je buď jedno či máš pehy, alebo sa im to zdá sexi.

Pokiaľ sa ti kvôli nim niekto vysmieval, tak je to poriedny k*kot - jednoducho si z teba uťahoval a ty si ho zobrala vážne.

Ja MÁM pehy! Páčia sa mi PEHY! Pehy sú čarovné - v zime zblednú, v lete ztmavnú... Moje sú dokonca v tvare kríža! :D

Rob ako chceš, ale radšej MAJ RADA ako NENÁVIĎ.

Radšej nechaj svoju pokožku zdravú, ako dávať si na tvár rôznu CHÉMIU a Kyselinu Citrónovú, či škodlivé žiarenia od laseru...

Pravdou je, že ľuďom sa väčšinou pehy nepáčia vtedy, ak ich majú sami. A ty? Tebe sa páčia pehy na ostatných, ale vlastne sa ti nepáčia? Zamysli sa :D.

20nova20

existuje krém achromin, ktorý by mal pehy zosvetliť, ale ževraj ho treba používať aspoň 4 balenia po sebe (jedno stojí okolo 10 eur) a potom som počula, že na pehy pomáha petržlenová vňať. zaliať vňať horúcou vodou, nechať pár min. postáť a potom napr. vatovými tampónmi nanášať na tvár a nechať pôsobiť..

zoom@

slana voda,vyvar vareneho petrzlenu,mleta skorica s medom,chren pomiesany s octom,uvareny citron s lyzickov palenky a cukrom a natierat na postihnute miesta

orol

Cital som v knihe, ze pehy treba potierat stavou z citrona. Nemam s tym skusenost, ale je to v mojich ociach dobra kniha a tak odporucam vyskusat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.