Som introvert?

Príspevok v téme: Som introvert?
Barunka

Nemám rada ľudí a ich spoločnosť. Na viacerých vidím, že sú falošní, nechce sa mi počúvať ich povrchné kecy atď. Nemám blízke kamarátky, s mojimi známymi si nemám čo povedať. Stále točia o tom istom. Rozumiem si len s priateľom, ten ma chápe vo všetkom, len mi niekedy dohovára, že by som mala byť viac spoločenskejšia. Lenže mne sa nechce! Nemám záujem nadväzovať nové kamarátstva, chodiť von sa producírovať do barov, alebo na akcie. Radšej si čítam, chodím do prírody a trávim čas s priateľom. Našťastie pracujem sama, raz som robila vo fabrike a skoro ma tam vystrelo, kolektív žien je úplne najhoršia vec, akú som zažila. Navyše žijem v malom meste, kde každý na každého zazerá, závidí a ohovára. Chcem sa odsťahovať, len neviem, či je lepšie veľkomesto, kde sa stratím, alebo samota. Popravde, volila by som skôr to druhé. Je to normálne? Vraj som introvert a to je taký typ človeka, ktorý nemá rád spoločnosť a cíti sa ňou vyčerpaný.

rado22

Snaz sa z toho nic nerobit, takych nas tu bude viac, mne sa tiez nechce kolko-krat nechce ani len otvorit usta:)obdivujem ludi, ktory su schopny hustit do nepricetna a to hlupost za hlupost :D

Sejla

Jedulka nestačí aby bol introvert, musí nosiť veľké hrubé okuliare, kárované svetre, obrázok kazety na tričku a poznať naspamať všetky diely star treku;)

jedulka

Mimulus, co to pleteš ? co má introvertce společného s inteligencí ?
Musela jsem k vydání ID absolvovat psychologické vyšetření, měla jsem se za extroverta a ten pan můdrý napsal
...je introvertní, myslí si o sobě že je extrovert ...