Netrefím sa do záchoda...

Príspevok v téme: Netrefím sa do záchoda...
Johnnnyyy

Ahojte. Mám 15 rokov a pre niekoho možno smiešny problém, ale mňa trápi. Musím cikať v sede pretože sa po stojačky nedokážem trefiť do misy, a vždy je zachcané prkienko... Posledných 5 dní som cikal iba v stoje, pretože som sa to chcel naučiť. No nepodarilo sa... Ono to cikanie vždy prebehlo tak že som uvolnil prúd, ostriekalo to prkienko(vážne sa nedokážem trefiť), asi po sekunde som už dokázal namieriť a cikal som normálne do misy, ale keď chcem na konci vytrepať, opäť to ide mimo misu...
Nerobím si tu z nikoho srandu... Do pisoáru mi to ide bez problémov. Trápi ma to hlavne kvôli tomu že od septembra nastupujem na internát(pri rannej hygiene sa určite budem musieť vymočiť keď si niekto bude umývať zuby...), a nechcem si ani predstaviť tú hanbu čo tam budem mať ak sa to nejako nenaučím... Buď pre nich budem neschopný "čurák" alebo gay ktorý musí pri cikaní sedieť. Vďaka za rady, postrehy, názory a tak. :-)

0vecka

2 poPotvorka a co to ma spolocne s mojim videom? toto je jav ktory sa deje na celom svete... iba v turecku su tie dvierka o nieco nizsie

poPotvorka

mne sa staci pomodlit aj na zachode a spovedat sa tam, je tiez lepsie ,aspon nevie cela dedina co ma vsetko ziví :D
dobru noc ;)

p.d.

A ja zase nikdy netrafim do toho spravneho kostola. Ja mam vieru ako Zidia a stale chodim ku katolikom, dokonca aj na spoved. No, ja fakt neviem, ci mi to bude nieco platne.

p.d.

Tie CD-cka anglictiny mi nejako velmi nepomohli, aby som spravne rozlisoval slova.
No, napr. taky informer, nejake bum bum, to este pocujem:D