Hľadá sa frajer

Príspevok v téme: Hľadá sa frajer
mnamka257

Takze ako zacat... Mam 18, nokdy som este s nikym nechodila, som strasne hanbliva, aj ked podla mnohych vyzeram ako modelka a som velmi pekna (vie, ze si pomyslite, ze ked to teraz pisem, som namyslena krava, ale uistujem vas, ze to tak naozaj nie je - prave naopak). Neviem, co robim zle. Teda vlastne viem, vzdy, ked sa so mnou niekto snazi naviazat kontakt, cuknem, ked sa na mna niekto pozrie, sklopim zrak, pretoze si myslim, ze nie som dost pekna. Ked idem po ulici, na nikoho sa nepozeram, pozeram do zeme, lebo si myslim, ze ked ja neuvidim nikoho, neuvidia ani oni mna. Robim to, lebo si myslim, ze som skareda.
Citim sa ako akysi vydedenec alebo akysi cudak, s ktorzm sa nikto nechce bavit a ked, tak z lutosti, ktory nikoho nema a nie je si schopny nikoho najst.
Trapi ma to a potrebovala som to proste vyjadrit. Neviem, ake rady vlastne ocakavam.
Ale dakujem vam aj za to, ze ste si to vobec precitali.

kiko123

pd ...mozno tie nad 25 si uz pozeraju hned prvu vec tvoje konto a potom ako vyzeras aby mali zazemie napr po vyske :D

p.d.

Ja muzoch totiz pekne ani nic nie je, okrem plnej penazenky:D
A whiteamerica, v pripade vztahu s tebou je treba vstupit do kuklux klanu?

kiko123

mnamka257 ....ja ta chapem neviem ako vyzeras ale kto si v dnesnej dobe mysli o sebe ze je pekny ?? bud moc sebavedomi ludia alebo naozaj pekni ludia ..tych je malo maju dar od prirody ze su pekny...ale krasu moc nevyuzijes v zivote ...ja som chalan a tiez si o sebe nemyslim ani nemyslel ze som pekny....myslim si o sebe vzdy ked sa pozriem do zrkadla ze vyzeram hrozne ako kde ...mam tiez hrozne komplexy....ak si pekna co o tebe hovoria tak sa ta chalani boja ....chalani sa boja peknych bab to je vseobecne zname ...mozno sa zdas hnusna sama sebe lebo si nikdy s nikym nechodila a ze kamaratkmi maju znamosti a ty nie ....peknych zien je malo ...neviem ako vyzeras ale ak medzi pekne zeny nepatris nie si jedina takych je vacsina ...pokial sa nezmachlia :D ....ja som tiez nikdy nemal frajerku a asi nikdy nebudem kvoli mojej zakomplexovanej a hamblivej povahe ...takze tebe hlavu hore ked o tebe okolie hovori ze si pekna modelka tak nieco na tom bude nie ?? :) len tak prenic zanic by ti to nehovorili ...u teba je podobny problem ako u mna hamblivost ale ked si v ociach ostatnich posudzovana ako dobre vyzerajuca a atraktivna osoba to by ti malo na sebavedomi pridat a zit ok ...ja tiez ked chodim po meste divam sa dolu :/aninie na ludi dam si vzdy siltovku az po oci a idem :/ hamblivost treba prekonat ja sa to snazim ale mne to nejde ./ viem ake to je tazke ten blok v hlave ustat ...verim ze to nejako prekonas a bude s teba sebavedome dievca :))

p.d.

Naroky neklesaju, len ja nie som totalny debil, len ciastocny:) Mna nezaujima to, ci si niekto robi PhD. alebo nie, ja kaslem aj na take tituly a ja som sice tiez svojim sposobom veriaci, ale este mi z Jeziska nedrblo kompletne.

p.d.

Ja som z vychodneho Slovenska. Ja som mal obdobie, ked som pisal hluposti, ale to som sa zosypal zo "stastneho" manzelstva. Nikdy by som uz v takom vztahu nezotrval ani sekundu.
Na strane druhej mi to ochorenie zmenilo uplne pohlad na svet. Nie som mom. len sexuchtivy egoista tuziaci po peniazoch:)

kiko123

whiteamerica .ja sa tiez tak ako keby podcenujem ...ze vidim niekoho a vzdy si hovorim ze som nieco menej ako ten clovek a neverim si ..tiez ako keby by som zlyhal na plnej ciare prednim...je to zaujimave asi sa z toho nejako dostat musim....podla mna by bolo dobre nevsimat si ludi okolo seba stale ...nevsimat si negativne nazory na svoju osobu ...

p.d.

Ja by som sa rad s nejakou zoznamil, ale nejakou blbou nahodou natrafim vzdy na nejaku ucitelku alebo hlboko veriacu. Posledne to bola schizofrenicka, ktora cosi hovorila o mimozemstanoch:DDD
Mne by uplne stacila taka normalna baba okolo 30-tky.